Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek írjak e-mailt...

Szerintetek írjak e-mailt azért h megtudjam most mi van?

Figyelt kérdés
Pénteken elküldtem a nagy nehezen megírt német motivációs levelem ,önéletrajz mindent. Egy magyar hotelhez kint Ausztriában. Azóta se kép se hang. Igazán megtisztelhetnének annyival, ha már kérték tőlem ezt a sok mindet, hogy böffentenek legalább egyet, nem? Rákérdezzek?
2014. nov. 25. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

HOgy akarsz ennyi idö alatt választ? Pár hét, legalább, mire eldöntik, hogy kit vesznek fel.


De a stílusod (böffentenek legalább egyet) nem igazán kultúrált emberre vall.


Ha meg rákérdezgetsz, akkor garantáltan nem vesznek fel, mert túl eröszakosnak tünsz.

2014. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok erőszakos és képzeld kulturált ember vagyok. Bezzeg ha egy barátod tett volna fel egy ilyen kérdést, biztos nem zavart volna téged az a szó!

Aztán meg akkor gondolkodj te is, szerinted kinek van több információja erről a helyről , neked vagy nekem? November végén vagyunk. Itt a december szezonkezdet, de majd karácsonykor írnak egy e-mailt, nem? Szerintem illik annyit válaszolni legalább, hogy köszönik szépen megkapták majd értesítenek.

2014. nov. 25. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Ugye te még nem nagyon jelentkeztél állásra életedben? elárulom, hogy a munkahelyek kb. 95%-tól soha nem fogsz választ kapni.
2014. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
#3-nak igaza van, a munkahelyek legtöbbje válaszra sem méltatja a jelentkezőket. Nem fognak üzeneteket írogatni, hogy megkapták, majd akkor keresnek, ha interjúra hívnak. Ha nem hívnak interjúra, nem fognak írni semmit.
2014. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Jaj Istenem, mert aztán ez a böffent szó nagyon bunkó ám! Nem ettől kulturált valaki, ne legyél már ennyire álszent első! Egyébként a kérdésre válaszoló, Én már rengeteg helyen voltam állásinterjún, de eddig csak 1(!9 cég szólt vissza, hogy bocsi, de nem én vagyok a megfelelő. Ez van.
2014. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!