Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Segítség! Megéri kiröhögtetni...

Segítség! Megéri kiröhögtetni magam?!

Figyelt kérdés
Felmondtam a régi munkahelyemen, mert megpályáztam egy cégen belül egy másik pozíciót, ami végül is nem jött be és nem igazán akartak visszaengedni a régi helyemre. Így inkább eljöttem, de azóta nem találom a helyem sehol. Sok állásinterjún voltam, de egyik hely se fogott meg. Most egy nagyon nyugodt, könnyű munkát végzek, de ezt is utálom tiszta szívemből. Borzasztóan hiányzik a régi munkahelyem. A kérdésem: Van értelme visszamenni? Félek tőle, hogy arra a helyre raknának vissza, ahonnét eljöttem vagy hogy röhögnének rajtam az emberek. Mert egy kicsit bohócot csinálnék magamból, ha most visszamennék, de nagyon hiányzik. Összességében ott szerettem lenni, és jól elment az idő. Itt siralmasan megy az idő, a kollégáim se valami befogadók.
2014. dec. 9. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ne visszafele haladj az életedben. Valamiért így alakult, és igazából te akartál változtatni. Lehet, hogy most nem a legtutibb, de eljön annak is az ideje. Legyél sokkal türelmesebb és ne görcsölj rá arra, hogy neked most, de azonnal a legjobb helyen kell lenned! Elég, hogy ez a vágyad, addig is csináld a dolgod....
2014. dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezért célszerű mindig úgy váltani, hogy ne égess fel magad mögött mindent. A mi cégünknél csomóan dolgoznak, akik elmentek szerencsét próbáltak másfelé, esetleg külföldön dolgoztak egy keveset, majd visszajöttek. Senki nem röhögött rajtuk, sőt szívesen fogadták vissza az eltévelyedetteket :) Ha nem volt rossz viszonyod a kollégákkal nem is fognak kinevetni.
2014. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!