Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lehet munkásszállón lakni?

Milyen lehet munkásszállón lakni?

Figyelt kérdés
Ha állást akar valaki találni manapság ilyenre kell mennie ha nincs ismerőse aki felvenné.

2014. dec. 27. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szar. Tele van sötét gyökerekkel, és lopnak mint a szarkák.
2014. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Elsőnek nekem is az ugrik be mint az elsőnek, de ha egy nagyobb cég saját munkásszállója, szóval csak a cégnél dolgozók lakhatnak ott akkor elviselhetőbb, kultúráltabb :D
2014. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos függ attól milyen munkásszálló.


Egyszer láttam asszem Hankook cégnek elég jó szállója van, teljesen fullos kollégium hangulatú. Sportolási, kikapcsolódási lehetőségekkel, szigorúbb szabályokkal.


Mi voltunk bérelt koliban ami munkásszálló is, 4 fős szobák, közös zuhany. Hát a társaság nem tudom milyen lehet, nem leszólni akarok senkit, de ez a munkás réteg nem az eszéről híres. Ja és közös hűtők voltak folyosó végén, még ez egyetemisták is loptak egymástól, nem hogy a munkások.


Nekem albérletes tapasztalatom volt ez melós nőkkel, hogy még be sem költöztem, már azt próbálták kitalálni, hogy fizessem nekik zsebre az első 1-2 hónapot a tulaj tudta nélkül, meg hogy jajj költözzek oda hamarabb addig a cuccaim ellesznek a nappaliban... :D


Plusz ami nekem hiányozna a magánélet, az ott tuti nincs.

2014. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ugyanennyiért egy minigarzont vagy albérleti szobát is tudnál bérelni.
2014. dec. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont a Hankookra gondoltam, amikor az ott dolgozókat említettem. :D Arról én is jókat hallottam. Bár én tuti nem érezném jól magam egy ilyen "sima munkásszálló" helyen, bár kinek mi kell ahhoz. Sok igénytelen munkás között. Akkor már inkább drágábban valami elviselhető albi másokkal együtt vagy külön szoba drágábban a munkásszállón. :D
2014. dec. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

amilyenek ott az emberek.

raboktól is rengetegszer megkérdezték,mi olyan pokoli a börtönben és mindig ugyanaz a válasz.

a bezártsággal semmi gond nincs a többi ember miatt lesz pokol.

2014. dec. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szar. Őszintén szólva inkább az utca, vagy valami eldugott hely. Veszekedések, egymás marása folyamatosan, lopások, stb.
2014. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!