Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti szerettek egyedul lakni?

Ti szerettek egyedul lakni?

Figyelt kérdés
En imadok!! Azert irtam ki a kerdest mert egy hetig rokonok jonnek es nalam aludnak, de en utalom ha ez van. Ha nem egyedul vagyok akkor nem tudok menni wc-re, nem szeretek megmozdulni a hazon belul + amugy fingani se merek mert ertitek az gaz ha csak ugy elereszted magad amikor itt vannak...egyebkent meg azert sem jo mert alkalmazkodnunk kell egymashoz( lefekves pl) meg ha reggel felkelek epp akkor tok rossz erzed ugy h ok meg alszanak, mert en nem akarok csorompolni...:/ szoval szivas
2014. nov. 30. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
En csak szeretnek csak ugy nem tudnak annyi sporolni mint most lakotarsal. Idegeimre megy de a penz az penz.
2014. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én örülnék neki.. minden nap buli lenne, jönnének a csajok, sütős-főzős összejövetelek, filmnézés :)

mondjuk azért a takarítás, mosás, vasalás, stb.. nem tetszik, de hát ez van.. megérné, most úgy gondolom :)

2014. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szeretek egyedül lakni. Mondjuk ha lenne valakim, azt elviselném éppen. Szeretek vendégeskedni, de az egy hét nekem is sok lenne.
2014. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Jobb a magányos magány, mint a tárasas magány.
2014. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahogy azt a 2. elképzelte. Ezt az álmot gyorsba felejtsd el. Amúgy én sem szeretem, ha ott van valaki.
2014. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Évekig készültem rá, hogy végre egyedül lakhassak: nem cseszegetnek meg semmi. És amikor megvalósult, akkor már nem volt olyan jó móka.
2014. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lakom egyedül, de ami késik, nem múlik :)
2014. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én laktam már egyedül, és szerettem. Igaz, nem volt hosszú idő, csak fél év. Nem tudom, hogy huzamosabb ideig bejönne-e a dolog, de nem tartom kizártnak azt sem.
2014. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Belehalnék, ha valaki egy hétig nálam lakna.
2014. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzek, mint te, csak sajna koliban vagyok. Egyedül vagyok a szobában, de állandóan az ajtóm előtt mászkálnak a konyhában, én meg alig merek kimenni WC-re.
2015. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!