Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkaközvetítő irodát...

Melyik munkaközvetítő irodát ajánlanátok, ha 3 hónapos au pair munkát keresek Angliában?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, az érettségi után szeretnék lehetőleg Angliában au pair munkát végezni 3 hónapig. Elég sok magyar és külföldi oldalt találtam, de nem tudok, melyek az igazán megbízhatók. Ti melyik ügynökségen keresztül mentetek? Intézték nektek a biztosítást és az utazást (repülőjegy) ők, vagy ti saját magatoknak? Milyen tapasztalataitok vannak az au pair munkával? Sajnos a legtöbb család 6-12 hónapra keres au pairt, de remélem, ha időben kezdem a keresést, találok 1-2 gyerekes angol családot 3 hónapra. Köszi a segítséget!

2015. jan. 4. 20:45
 1/5 anonim válasza:
Sziaa! A go aupairt es az inter au pairt hivd fel, mind a ketto szimpatikus, en mindkettonel au pair vagyok, aztan majd dontesz :)
2015. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

elozo valaszolo vagyok. angliaba siman ki tudsz menni ezekkel az ugynoksegekkel par honapra is, bar en most fogok kiutazni az usaba februar elejen, ugyhogy egy evre megyek. :)a repjegyet biztositast mindig a csalad fizetni.

csaladot ha a profilodat szepen kitoltod es raksz fel magadrol egy szimpatikus videot, akkor akar egy nap alatt is tudsz talalni, angliaba nagyon hamar ki lehet jutni

2015. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sziaa! A go aupairt es az inter au pairt hivd fel, mind a ketto szimpatikus, en mindkettonel au pair vagyok, aztan majd dontesz :)
2015. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2015. jan. 8. 15:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, aktuális-e még, de szerintem Angliába fölösleges ügynökséggel menni, főleg 3 hónapra, szinte vissza se keresnéd annyi idő alatt a közvetítési díjat. Menj magánúton, úgy egy fillérbe sem kerül, és egyáltalán nem nehéz. Én többször is voltam au pair, mindig itt találtam családot: www.aupair-world.net

Annyira figyelj oda, hogy ne küldj pénzt soha senkinek, és a családdal úgy skype-olj, hogy az összes családtag ott legyen. Amúgy maga az oldal nagyon segítőkész, én többször is írtam már nekik, mikor valami nem volt világos, és mindig kedvesen és részletesen válaszoltak. Az ügynökségnél is kb. ugyanezt teszik, csak ők elkérnek érte pár tízezer forintot, míg az aupair-world ingyen van. Ha valami kérdésed van, nekem is írhatsz, voltam már au pair Angliában, Spanyolországban és Írországban is.

2015. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!