Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van Magyarországon független...

Van Magyarországon független médium? Nyomtatott, netes, rádió TV akármi? Szerintem ilyen nincs.

Figyelt kérdés

Egy kollegám azzal idegesít, hogy nem nézi az ATV-t, mert az „balos” és ő csak olyat néz olvas hallgat ami független.

Kérdezem én: és akkor mégis mit néz olvas hallgat? Mert én független médiumot kis hazánkban nem tudok mondani. Ilyen nincs, nem is volt, nem is lesz. Csak a hülye nem tudja egy egy rádió TV újság ilyen és olyan kötődését.

És akkor jön az agyvérzés: hát M1!

M1? És független? Agyhalott barom.


De igyekeztem venni a lapot, és elsütöttem egy hasonló kaliberű baromságot: ott az EchoTV! Na az aztán független!

És jött az agyvérzés 2: igen, igen, bólogatott a vén barom kollegám, igen, az is jó, az is független!

Ilyen agyhalottak miért nincsenek már a föld alatt?


2015. jan. 13. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs nagyon független. Talán egy-két helyi médium, ami nem önkormányzati kézben van, azok között lehet találni függetlent is.
2015. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 goolky ***** válasza:
Szerintem "médium" szinten akad azért, de ezeknél az egyik legfőbb ismérv, hogy a saját szerzőit sem kényszeríti semmire. Tehát ha maga a sajtóorgánum független is, a dolgozói nem feltétlenül azok. Én amúgy arra szoktam mondani, hogy független, amelyiket mpsz kormányzás alatt jobbosoztak, fidesz idején komcsiztak :-)
2015. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!