Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most itt mire gondol: "Kérem,...

Most itt mire gondol: "Kérem, küldje el ismét az életrajzát, a pontos hirdetés megnevezéssel, és továbbítom"?

Figyelt kérdés
A pontos hirdetés megnevezésével, ha bemásolom idézem az állás hirdetést arra gondolt nem? Vagy most nem értem.
2015. jan. 16. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Se fogalmazni, se írni nem tud az illető... szerintem arra gondolt, hogy ha van a hirdetésnek címe, azt másold be, és/vagy hivatkozd le pontosan (melyik honlapon/újságban, annak melyik számában, melyik nap olvastad).
2015. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy hatalmas telekommunikacios ceg es ez a holgy is naluk dolgozik. Csak ami a holnapjukon megvan adva allashirdetesnel email cim az hibas. Ezert irtam egy kozpontira ahonnet o valaszolt de most nem vagom mire gondol, elbukni meg nem akarom :/ .
2015. jan. 16. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nevezd meg a meghirdetett pozíciót pontosan, és ha netes a hirdetés, linkeld is be.
2015. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bemásoltam a hirdetés szöveget, linket is adtam, megneveztem a területet és pozíciót is. Remélem megfelel neki. Köszönöm a segítséged! :)
2015. jan. 16. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!