Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyes emberek miért köszönnek...

Egyes emberek miért köszönnek egy nap többször is (üdvözlésen és elköszönésen kívül)? Elfelejtik, vagy csak rutinból jön?

Figyelt kérdés
Számomra ez furcsa, hogy ha összefutok az emberekkel a folyosón, van néhány ember aki minden egyes alkalommal köszön. Fiatalokról van szó, szóval az időskori feledékenység még korai lenne.
2015. jan. 16. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én néha nem ha sok embernek kell köszönni és nem egyesével fogok velük kezet akkor elfelejtem hogy kinek köszöntem és kinek nem. Úgyhogy inkább köszönök megint ha összefutunk nehogy lebunkózzon.

Van úgyis hogy elbambulok ha köszön nekem valaki, visszaköszönök de csak megszokásból, azután véletlenül megint üdvözlöm ha visszajön...

2015. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én néha megszokásból, néha csak úgy, hogy "mondjak valamit", mert a csönd olyan kínos tud lenni.
2015. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha csak elsétálunk egymás mellett, olyan nagy kínos csönd nincs, hiszen mind a dolgunkra megyünk. :-) Én a megszokásra tippelek akkor, de azért én szoktam emlékezni, kinek köszöntem már. :-)
2015. jan. 16. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!