Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tanárnak tetoválás?

Gini1346 kérdése:

Tanárnak tetoválás?

Figyelt kérdés

Ének tanár akarok lenni gimiben! Szeretnek több apró tetkot! Pl csuklómra, ujjamra, karomra "never grow up" felirat, stb!

Ez kizáró tényező?



2015. jan. 17. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt a szar, sablonmondatot ne tetováltasd már magadra. Pláne ne angolul, tök gáz.

Egyébként ha nem nagyon feltűnő helyen vannak, akkor nem gond.

Volt ofőmnek is volt r**bancrendszáma, meg valami minta a bokáján.

2015. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Van pár szakma, ahol a látható helyen lévő tetkó akadály.. Pld. tanár, pincér...
2015. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos behugyoznék az első órán ha az énektanáromnak egy Mike Tyson tetkója az arcán. Szerintem próbáld ki.
2015. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól van ezt sikerült értelmesen megfogalmazni, remélem azért a lényeg érthető.
2015. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem semmi baj vele.Én óvónő szeretnék lenni is biztosan lesz tetkóm,látható és nem látható helyen is.Nem értem miért kell elítélni,attól még lehetsz nagyon jó a szakmádban.

Sok helyen lehet nem fogják jó szemmel nézni,de akkor az a munkahely olyan is...:) 20/L

2015. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
matektanaromnak peldaul a felkarjara van igy korbe valami tetovalva. Egy eleg vastag csikba. Rohadt jol nez ki! Nem tudom pontosan, mi az, mert meg nem mertem kozelebbrol megnezni xd En szemely szerint imadom a tetovalasokat es szerintem csak jobban fognak birni a diakok, mert latjak, hogy egyszer te is olyan voltal mint ok :)
2015. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

meg mindig a #6 vagyok :D

tesitanaromnak is van az arcan, a fulen meg a laban, hosszu haja van es motorral jar. Nagyon birjuk a palit. Egyszer tesi helyett a laban levo tetkorol beszelgettunk, szoval en imadom az ilyeneket. Szerintem nem akadalyoz meg a tetko abban, hogy tanar lehess. Bar ha altalanos iskolas tanar akarsz lenni, akkor mas a helyzet.

2015. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ovisokkal és kisiskolásokkal foglalkozom és látható helyen van tetkóm. Senkit nem zavart még eddig.
2015. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy HR-es never grow up tetkóval nem biztos, hogy szívesen felvenne....

Ha mindenáron tetkó ne látsszon az interjún. Ha később meglátják és jó tanár vagy akkor már nem rúgnak ki.

2015. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
69%
Szerintem NE. Én hallottam, hogy bizony azért nem feltétlen pozitív egy interjún a tetoválás. Gondolom azért, mert a céget definiálja, hogy az ott dolgozók mit sugároznak róla vagy hogy mondjam. Te se tudhatod hova kötsz még ki az életben, egy ekkora közhelyet pedig minek magadra varratni? Amúgy sem divat már a tetoválás, inkább ciki. (pontozzatok le , de legalább őszinte voltam)
2015. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!