Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meg tudná-e valaki mondani,...

Meg tudná-e valaki mondani, hogy Zalaegerszegen a Flex-tronics-nál mennyi a havi nettó fizetés betanított munkás részére és milyen juttatások vannak?

Figyelt kérdés
Hány műszakos munkarendben kell dolgozni?
2015. jan. 19. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy utánanéztem merem állítani, hogy többet mint egy Jabil, Bosch, Sinva vagy Sicta. Mivel itt magasabbak a kritériumok, kb annyival, hogy értsél ahhoz amit csinálsz és tudj angolul. Gondolom én olyan lehet mint a Sanofi-Aventis-nél. Számíts arra szerintem, hogy 80-150 között.

Ilyen helyeken van délutános, éjszakás és hétvégi pótlék. Ezt a cégek úgy variálják ahogy akarják, a Sanofiban a szombati pótlék 100%, valahol csak 70. Számíts arra, hogy most variáltak ezekkel, csökkentették a pótlékokat és évről évre egyre kevesebb lesz, mivel egyik napról a másikra nem vehetnek el ennyi pénzt a dolgozóktól, ezért szépen lassan csökkentik. Délelőttre nem jár plusz pénz.

Én 8 órát dolgoztam a Sanofiban, a Jabilban viszont 12 órákat kellett volna. Akkor mondtam, hogy nyalják ki.

Soha az életbe nem megyek olyan gyárba ahol sz*rér, hugyér dolgoztatnak... a Sanofiban legalább megfizettek.

2015. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen pozíció érdekel? A kezdő gyártósori összeszerelők - operátorok - nagyjából a minimálbért kapják, amihez hozzájön a műszakpótlék. Van egyéb juttatás is, de erről nem tudok nyilatkozni. Az operátorok többsége ugyanis nem Flextronics alkalmazott, hanem kölcsönzött munkaerő. Ez ügyben érdeklődj a munkaközvetítőnél. A műszakok terén attól függ, hogy melyik épületbe és ott is melyik projektre kerülsz. De nagy eséllyel három vagy négy műszakos munkarendben kell járnod.
2015. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
75%
Érts angolul? Flexbe? :D A szalagmunkás biorobotok nagyrésze még az anyanyelvét is töri.....
2015. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

2-3-4 müszak van,attól függ melyik soron dolgozol.


Pótlékokkal,havi bónusszal együtt sima operátorként kb 80 ezret lehet keresni. Túlóra keret van,így a túlórákat csak 3 havonta fizetik ki. De ha pl a 3 hónapban van olyan nap amikor nincs munka,akkor elküldenek pihenőnapra és ugrik a túlóra. Negyedévente van egy nagyobb bónusz is,ez olyan 20 ezer ft körüli összeg. Ezt a fizu utáni napokba utalják el. Akkor jár ha nem voltál táppénzen,vagy csak minimum 3 napot a 3 hónap alatt,és nincs igazolatlan napod.


Ha tesztoperátor,vagy minőségellenőr az ember akkor 10 ezerrel többet keres. A sorfeltöltök,gépkezelők,sorvezetők is többet keresnek. Nekik ha jól tudom az alapjuk kb bruttó 150 ezer,erre mennek a pótlékok meg minden.


Jár még havonta erzsébet utalvány,meg szép kártyára is lehet kérni pénzt. Én 7500 bözsit kapok,meg 500at a szép kártyára

2015. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!