Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mondjak fel egy...

Szerintetek mondjak fel egy olyan munkahelyen ahol bizonyítottan bűnözők ülnek a vezetői székekben?

Figyelt kérdés

Csak igen röviden: magyar cég, ahol ott van a főnök, minden hájjak megkent vén gazember akinek azt se lehet elhinni amit kérdez, és ott van körülötte a „holdudvara”, azon családtagok haverok gyülekezete, akik papíron ott dolgoznak mindenféle kamu beosztások mögé bújtatva, papíron kapják a minimálbért (gondolom, hogy be legyenek jelentve valahova) miközben valóságban dolgozni soha egyiket se látni egyiket se, de azt látni hogy papír keresetükhöz képest finoman szólva is jól élnek.

10-20 milliós kocsik, úszómedencés házak, felesége-barátnője mindegyiknek nagymellű szőke cicababa, kiugranak egy hétvégére Angliába kaszinózni, elugranak egy hétre nyaralni valami „olcsó” helyre (=luxusút), jachtot bérelnek stb.

És ezt teljesen nyíltan a gyökerek még a facebookra is kiteszik hogy „új Merdzsóm” stb.

Úgy tűnik mégis van igazság.

Minap megjelent

a) a rendőrség

b) a NAV

c) a TEK

munkaidőben, és a „holdudvar” több emberét leteperve lefogva bilincsben ráncigálták el.

Miért jött a TEK is? Mert bizony az egyiknél azt gyanították fegyver is lesz, és bejött, a táskából és a kocsiból (abból a jó „olcsó” dögnagy Audiból…) bizony fegyver került elő.


Ahogy lenni szokott folyamatban levő ügyről egy szót se mondhat a rendőrség, de annyi kiderült hogy „nagy értékben elkövetett gazdasági jellegű bűncselekmény” miatt került sor az intézkedésre.


Szerintetek maradjak egy percet is egy ilyen munkahelyen? Ahol ilyen alakok vannak belőlük áll a cégvezetés?

Én itt egy mezei raktáros vagyok a sok közül, be vagyok jelentve, kapom a havi nettó 100-at. Semmi közöm sincs az itteni dolgokhoz-csak kérdés nem kerülök-e én is gyanúba pusztán azért mert itt dolgozom?

Én is látok pár dolgot, látom milyen kopasz kigyúrt nem ma barnult alakok járnak ide méregdrága kocsikkal „megbeszélésre”.


2015. jan. 19. 12:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam hogy a NAV kismillió céges iratot és több számítógépet is lefoglalt elvitt.
2015. jan. 19. 12:43
 2/4 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Keresném a köv munkahelyem, mert az is előfordulhat, hogy nem fogod megkapni a további pénzedet amit dolgozol, mert bizonyítéknak lefoglalják meg hasonlók, utána meg te rohangálhatnál még a pénzedért amit lehet csak 10év múlva kapsz meg, ha lezárult az ügy.
2015. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért sem maradnék, mert sanszos, hogy a cég maga el fog bukni, aztán amúgy sem lesz hova bemenned dolgozni, még ha szeretnél is. Egyébként ha nem lett volna a Nav-os,Tek-es rajtaütés, nem érdekelne, hogy mit csinál a főnök vagy mit nem, ameddig engem rendesen kifizet, és értékeli a munkám. Nem rám tartozik, hogy ő szabadidejében mit csinál, vagy mit nem, vagy hogy hogyan csoportosítja át a céges pénzeket.
2015. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress új helyet, amíg nincs másik maradj. AZ életrajzodba ha nem írnád be hány év szübnet lenne? Mert bizony nem jó reklám egy ilyen cég.....
2015. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!