Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkedik így egy főnök?

Miért viselkedik így egy főnök?

Figyelt kérdés
Állandóan cseszeget(olyan dolgokért, amiért ugyanazon munkakörben dolgozó kolléganőt nem). Fél éven keresztül minden este felhívott valami pisztlicsáré dolog miatt (amíg tudtára nem adtam, h nem kéne).Amikor megkérdeztem, h mi a baja, a válasz ez volt: ha a munkáddal lenne bajom, kirúgnálak, biztosan menstruálsz..illetve: nem tartozom beszámolóval.. ..és mellékesen megjegyezte, h kedvel...
2015. jan. 27. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint az oviban a hajhúzogatás. Elég infantilis főnököt fogtál ki, a lényeg, hogy bejössz neki.
2015. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ott indul, hogy este ha hetek óta hívogatna már nem venném fel a telefont, elvégre munkaidő után az már a Te életed, már korábban hárítottam volna. Nyilván bejössz neki, de ez a hívogatás ennyi időn át már zaklatás kategória és ha nem viszonzod rosszul is járhatsz, mert bosszút állhat rajtad.
2015. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
azért mert köcsög :D
2015. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes ezt korrektül rendezni, hosszú távon nagyon zavaró. El kell választani a munkahelyet a magánszférától. Elég közönségesnek tűnik a beszéde alapján. Ha neked nem jön be, és ő kifejezte, hogy kedvel, kommunikáld, hogy ebből nem lesz semmi, és akkor lezárható. De ha az ő infantilizmusa miatt nem is zárható le, te legalább tisztáztad.
2015. márc. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!