Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért viselkedik így egy főnök?

Miért viselkedik így egy főnök?

Figyelt kérdés
Állandóan cseszeget(olyan dolgokért, amiért ugyanazon munkakörben dolgozó kolléganőt nem). Fél éven keresztül minden este felhívott valami pisztlicsáré dolog miatt (amíg tudtára nem adtam, h nem kéne).Amikor megkérdeztem, h mi a baja, a válasz ez volt: ha a munkáddal lenne bajom, kirúgnálak, biztosan menstruálsz..illetve: nem tartozom beszámolóval.. ..és mellékesen megjegyezte, h kedvel...
2015. jan. 13. 20:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Mit dolgozol?
2015. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Ne vedd fel
2015. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Akar tőled valamit.
2015. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom nem felvenni. Keresem a hibát magamban.

Mégis, mit akarna?

2015. jan. 13. 22:24
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Megpörgetni a furkósboton. Vagy egy furulya szólót.
2015. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
És ezt mire alapozod?
2015. jan. 13. 22:52
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
hehe .. én is erre gondoltam gerincre akar vágni :D Nem esett le?
2015. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

-Ugyan azért amiért egyes helyeken eljátszák azt hogy pl 1 napra behívnak embereket minden nap és nem fizetik ki és akár hónapokig van nekik folyamatos ingyen munkaerejük.


-Ugyan azért amiért már diákokat,gyerekeket ingyen dolgoztatnak iskolásként majd mehetnek a lapátra.


-Ugyan azért amiért 4 órában vesznek fel valakit és 12 órában dolgoztatnak.


Egyszerűen sz háziak és a kutya által kinyomott ürülék szagához mérten minősiteném őket.Ne őröld ezen magad kérdező mert szar emberekkel nem lehet mit csinálni.Én is régen idegesítettem magamat ilyen embereken de ma már nem teszem.Ma már munkahelyen ha van lehetőségem ott lopok ahol tudok.És próbamunkánál pl már rögzitem a beszélgetést is és aki nem fizet megyek jelentgetni.Aki ilyen sz házit megtud lopni vagy alá tud neki tenni tegye csak meg.Az ember ne azért keresse magában a hibát mert egy trágyakupac alatti lény aki a kizsákmányoláshoz ért csak meg a zsebe töméséhez a kiszemelt alkalmazotton veri el a balhét.Nekem lenyomott volna ilyen szőveget a tőbbi dolgozó füle hallatára küldtem volna el a jó.

2015. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk a könyvelő ilyen. Minden szarért felhív, szó szerint üvöltözik a telefonban. Hétfőn volt a napja, hogy betelt a pohár és szóltam főnökömnek, hogy csináljon valamit, mert hosszútávon nem vagyok hajlandó elviselni. (Fontos embere vagyok a cégnek, ha én elmegyek, akkor nagy szarban lennének, szóval tudomásul vette.)
2015. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nincs kinek szóljak...a fönököm.

Nem, nem esett le h akarna valamit. Nem értem, ezt mire alapozzátok?

2015. jan. 14. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!