Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti voltatok már a Zalaegerszeg...

Ti voltatok már a Zalaegerszegi Flextronicsban, vagy esetleg a tescoban?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy tényleg igaz-e, hogy próbaidőn belül mindenkit kiszórnak, meg hogy milyenek lehetnek a körülmények, agyonra aláznak e egész nap, ilyesmi... Egyébként eladó vagyok, és a tescon is gondolkodom, de nem tom, melyikel járnék joban, jó lenne hosszutávú, de eladóból is leginkább a eladó-pénztáros munkakör érdekelne! Adjak be önéletrajzot, és várjak? Személyewsen érdemesebb az üzletbe, vagy mindegy? Van benne tapasztalatom, mind a kettőben, de Zalaegerszegen még nem dolgoztam sosem, és érdekelne, hogy it hogy működik! persze a fizu is érdekel, de most a kevés is jól jön, de jó lenne azért tudni. Ha valaki tud ebben segíteni, előre is köszönöm... 27 /L

2015. jan. 29. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
72%
Flexben melóztam 3 éve. Alvállalkozón keresztül. Robot munka volt semmi extra nem genyóztak velem . Sok ember kis helyen nem volt rossz de agyon nem fizettek. Ha gyorsan kell meló sztem flex bár a Tesco-t nem ismerem. Flexből a konyha hiányzik nagyon jó ételek voltak :D
2015. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!