Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kikezd velem az orvos. Mit...

Kikezd velem az orvos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szájoncsókolt a főorvosom egy vizsgálat után.Én lefagytam és nemtudtam mit tegyek.Jövőhéten újra mennem kell hozzá.Nem tudom mire vélni a dolgot.Még annyi,hogy vagy 20 évvel idősebb nállam és mikor elköszönt átölelt és éreztem,hogy remeg az egész teste. Valaki volt már ilyen helyzetben?
2015. jan. 29. 19:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
azt nem mondtad hogy neked bejön e
2015. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kamu.
2015. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Felnézek rá mint orvosra,de nem jön be mint férfi és olyan hirtelen jött az egész,hogy egyszerűen fel sem fogtam mi történt.Egyébként felnőtt nő(29) vagyok
2015. jan. 29. 19:36
 4/20 A kérdező kommentje:
Második hozzászóló! Bár kamu lenne! Eltudod képzelni mennyire kínos ez az egész?d
2015. jan. 29. 19:38
 5/20 A kérdező kommentje:
*dolog nekem?
2015. jan. 29. 19:40
 6/20 anonim ***** válasza:
nem írtad le hogy mi történt miután lesmárolt
2015. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mi történt utánna? Elköszöntem és elhagytam a szobát ,mivel már indulás előtt voltam eleve
2015. jan. 29. 19:49
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Lehet minden pácienstől így búcsúzik

Bár az nem lenne valami higénikus

2015. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
5%

Annyira nem lehetett ez "kínos" neked, hiszen egy szóval sem tiltakoztál,

ráadásul utólag sem rendeztél jelenetet.


Ilyenkor egy ősi ösztönös reagálás, azaz egy pofon lett volna a megfelelő reakció a részedről,

nem pedig az, hogy illedelmesen elköszönsz, és a jövő hétre megbeszélsz vele egy újabb talit is!!!


Amúgy szerintem egy szó sem igaz az egészből, csak beindult a fantáziád, mert régen voltál pasassal...

2015. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mennyi idióta van itt,"beindult a fantáziám,mert régen voltam pasival" jesszus,hát párkapcsolatban élek, meg egyébként is milyen hülye lehet aki ezt gondolja,már bocs de akkor miért kérdeznék olyat ami nem történt meg?Esküszöm nem hiszem el,hogy milyen idióták vannak!!
2015. jan. 29. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!