Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kikezd velem az orvos. Mit...

Kikezd velem az orvos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szájoncsókolt a főorvosom egy vizsgálat után.Én lefagytam és nemtudtam mit tegyek.Jövőhéten újra mennem kell hozzá.Nem tudom mire vélni a dolgot.Még annyi,hogy vagy 20 évvel idősebb nállam és mikor elköszönt átölelt és éreztem,hogy remeg az egész teste. Valaki volt már ilyen helyzetben?
2015. jan. 29. 19:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
5%
Nem mi álmodozunk egy kérdezgetős oldalon arról, hogy lesmárol a dokibá' szóval igen mi vagyunk az idijóták
2015. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Megbeszelnem vele, hogy mi is volt ez es mit kepzel magarol aztan pofon vagnam es ott hagyom a francba
2015. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem akarsz orvost váltani?
2015. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
De igen,természetesen orvost fogok váltani .Már most csak azon gondolkodom,hogy ha ez a doki ilyet csinál a betegeivel,(tuti,hogy nem én vagyok az első,akivel ezt csinálta)hogyan lehet az ,hogy még senki nem jelentette ezt a dolgot?
2015. jan. 29. 21:59
 15/20 anonim ***** válasza:
Neked attól nem lesz jobb ha feljelented. Elmenni hozzá meg nem kötelező.
2015. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én a helyedben orvost váltanék, a dokinak viszont komolyabb kellemetlenséget nem tudsz okozni, ugyanis nincs bizonyítékod és bizony a megbecsült kollégának fognak hinni nem pedig neked.
2015. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

"Mennyi idióta van itt"


...és miket kérdeznek ezek?!!

2015. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

"Kedves kérdező, én a helyedben orvost váltanék"


Így van!

Menjél el egy agyturkászhoz, aki majd kikezeli a beteges fantáziádat, egy-két jól irányzott szurival!


Mert azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy azért tanul egy doki évtizedekig,

hogy azután majd a lelakott és elhízott, ámde begerjedt háziasszonyoktól

"csókot lopjon" rendelési időben??!!!

2015. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jelezd felé hogy orvost váltazs ha ezt folytatja és hagyja abba ezt a viselkedést, különben feljelented.
2015. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!