Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan jöttél rá, mi a neked...

Hogyan jöttél rá, mi a neked való pálya?

Figyelt kérdés
És jó helyen vagy, ez az a munka, ami feltölt, inspirál? Vagy minden nap úgy ébredsz, hogy nem akarsz bemenni a munkahelyedre? Mint én. Nem tudom, hogy talán nem jó helyen vagyok, és teljesen más lenne a nekem való, talán más körülmények teszik, és csak menekülnék, ahelyett, hogy még több energiát fektetnék abba, amibe már egyébként i sokat tettem bele. Sokat tanultam, dolgoztam is már. Szóval aki azt csinálja, amit tényleg szeret, hogyan jött rá erre?
2015. jan. 30. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki tud valami jó tippet, szívesen veszem én is. 28 éves vagyok, elb**tam az életem, gyűlölöm a munkám és nem tudom, merre tovább.
2015. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És nálad mi a gond pontosabban?
2015. jan. 31. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Érettségi után nem tanultam tovább, mert akkor sem tudtam, mit szeretnék valójában. Sok minden érdekelt, de inkább humán beállítottságú vagyok és bármilyen szakot, szakmát tanultam volna, mindig lebeszélt valaki. A legtöbbször azzal, hogy abból kapcsolatok nélkül nem lehet megélni. Sajnos nem voltam elég határozott, hanem inkább bizonytalan, így nem álltam ki egyik elképzelésem mellett sem.

Nyelveket sem tanultam, hanem egyből beálltam dolgozni. Most csak csapódok ide-oda, általában irodai segédmunkás vagyok, de egyik terület, amivel foglalkoztam, sem volt nekem való. Egy idő után mindig kiégtem. Most is ilyen kiégett állapotban vagyok és csak telnek az évek és még mindig nem tudom, mihez kezdjek.

2015. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad. Én tanultam, elég sokat, ezért nagy a dilemma. Azt nem tudom eldönteni, hogy csak kevés a sikerélmény, nagy a túlterheltség, vagy nem is nekem való. Te még most is tanulhatsz, és ezek is értékes tapasztalatok.
2015. jan. 31. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg máshol elhelyezkedni ugyanabban a szakmában, hátha csak a munkakörülmények nem neked valók.
2015. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, gondoltam már rá, de jelenleg nem látok jobb opciót, illetve ahova mehetnék sem lenne sokkal ideálisabb. Neked van konkrét elképzelésed?
2015. febr. 2. 21:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Vak vezet világtalant.
2015. febr. 2. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!