Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnám az interjút...

Hogyan tudnám az interjút afelé irányitani, hogy valahogy meggyőzzem a főnököt, hogy szoritkozzunk csak munkára, ne is reménykedjen szexben, de úgy hogy meg is kapjam az állást?

Figyelt kérdés

Álláskereső vagyok. Jelentkeztem egy munkára, amire kaptam is választ, amiben az szerepelt, hogy "reméli, körültekintően olvastam el a feladott hirdetést".


Habár a hirdetésben semmi gyanús nem volt, ez az egy mondat azért mégis gyanakvást keltett bennem, hogy talán munka közben esetleg feszültséglevezetést is keresne a főnököm...



2015. febr. 3. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem fog felvenni. Vagy a legmegfelelőbbet veszi fel egy főnök, vagy a legszexisebbet.
2015. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi volt a hirdetés szövege?
2015. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kizárt, hogy a hirdetésben a fönök szexre tenne ajánlatot, mégha burkoltan is. Eleve nem igazán megszokott, hogy ilyesmir akarna a fönök az egyszerü beosztottól, anélkül, hogy tudna bármit is róla.


Feltételezem, hoyg a hirdetésben valamilyen szakmai feltétel/végzettség fel volt tüntetve, ami szükséges a felvételhez.

2015. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én főnök vagyok és eszembe se jutna valakit csak a szexre felvenni, ilyen a filmekben van csak. Még így nehéz megfelelő munkaerőt találni, meg amúgy is 1-2 után megunnám a hölgyet...
2015. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ebben semmi utalást nem látok. Sokszor van az, hogy olyanok is jelentkeznek, akik nem pontosan felelnek meg a kívánalmaknak, így felesleges köröket fut a munkakereső és a vezető is...


Ha más is lenne, akkor az ennél egyértelműbb lenne.

2015. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egyértelmüen a munka szempotjából szükséges feltetelekre vonatkozik.


Ha a fönöknek egyéb kivánságai lennének, az eleve nem közölné levélben, ami ellene szóló bizonyíték lenne. Másrészt a válaszleveleket nem a fönök írja, hanem a titkánöje, mindenkinek ugyanazt a két standard levelet: vagy elutasítják az illetöt, vagy behívják beszélgetésre.

2015. febr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!