Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi nagyon elfoglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nagyon elfoglalt (szakma + sport + zene), akkor ne is reménykedjen abban, hogy tartós párkapcsolata lesz?

Figyelt kérdés

Figyelem egy ideje a párkapcsolatokat és azt vettem észre, hogy a nők tömegesen panaszkodnak arra, hogy a pasi nem foglalkozik velük.


Ez engem elgondolkodtatott. Így ha valaki például orvosnak tanul például, szeretné képezné magát több területen, komolyabb céljai vannak, akkor annak ne legyen párkapcsolata, mert nincs elég ideje, hogy szórakoztasson egy nőt?


2014. nov. 3. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mennyire nagyon elfoglalt és milyen lánnyal jön össze. Nem minden lány várja el, hogy a barátja minden nap reggeltől estig a rendelkezésére álljon.
2014. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi az hogy mennyire elfoglalt?

Szerintem azért egy olyan ember aki valamilyen célt kitűz maga elé elég elfoglalt. Tanul egy szakmát vagy dolgozik, ezzel elmegy napi 8-10 óra. Ha sportol is valamit, akkor napi 1-2 ismét elmehet. Ezek mellett még tisztálkodnia is kell, rendbe kell tartsa az életét. Bejöhetnek neki feladatok, programok, amiket el kell intéznie. Így a torlódások miatt előfordulhat, hogy akár több napig is nem ér rá egyhuzamban.

2014. nov. 3. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nálam hasonló a helyzet...2 munkám van ami elég sok időt felemészt...és a jövőben jogsi meg egyéb tanulás is lesz még...de van időm a barátnőmre, heti 1x minimum találkozunk, meg max 1 hétvége marad ki találkozás nélkül (ha találkozunk akkor egész hétvégén együtt vagyunk)...csak jó időbeosztás és prioritás kell! meg kell találni az egyensúlyt :) régen csak a munkámnak, tanulásnak, haveroknak és a játéknak szenteltem minden időm...aztán most változtatnom kellett :) de szerintem simán összehozható a sok teendő és a párkapcsolat...sőt van olyan amit jobb közösen csinálni :)
2014. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Utolsó, akkor mázlista vagy a barátnőddel, nekem is az a tapasztalatom, hogy a nők nagy részének a heti 1-2 találka édeskevés, az már egyenlő az elhanyagolással legtöbbjüknél.

27F

2014. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én azt hiányolom a nőkből, hogy egyáltalán nem támogatják a párjuket. Mindig maguknak akarják a gondoskodást, a törődést és az odafigyelést. Elvárják hogy a pasi hagyja ott a munkáját, tanuljon kevesebbet vagy sportoljon kevesebbet értük, hogy ők jól érezzék magukat. Nincsenek már olyan nők akik büszkék lennének a párjukra vagy támogatnák, esetleg biztatnák. És örülnének, hogy egy ilyen pasival járhatnak, aki sokat vállal inkább az életben.
2014. nov. 3. 16:08
 6/9 anonim ***** válasza:

+ esténként pár órát beszélek vele skypeon :) szóval tartjuk a kapcsolatot :)


ma pl dolgoznom kell és megbeszéltem vele, hogy 5-től 6-ig amíg megyek haza skypeon írunk egymásnak...aztán meg dolgoznom kell...

2014. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő szórakozása a férfi.
2014. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:
5ös hozzászólásodban nagy igazság van, errefele tart a világ...mindent adj fel/oda egy nőért, ha mákod van, majd nem a kanapén alszol, kisemmizve, 20 év múlva.
2014. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a fontos. Nem kell állandóan egymás nyakán lógni, de napi 5-10 perc telefon vagy fél óra beszélgetés szerintem bele kell, hogy férjen. Persze teljesen megváltozik az ember élete, ha van valakije.

Lehet, hogy most éppen még nem állsz készen egyre vagy nem találtál még olyat, akiért megérné kevesebbet pl edzeni - de ezek, mint zene, sport olyan dolgok, amiket együtt is végezhettek. Mi pl párommal együtt gyakoroltunk zenélni, de ha én nem tudnék hangszeren játszani, akkor is szívesen hallgatnám, sőt élvezném, hogy nekem zenél.

2014. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!