Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha néha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha néha tetszik egy fiú, néha meg nem? Néha úgy érzem, neki is tetszem, meg minden, de közben tudom, egy másik csajba van.

Figyelt kérdés
Ez most egy kicsit furának tünhet...Olyan "jeleket" ad, melyből csak azt lehet kikövetkeztetni, hogy bejövök neki...Mosolyog rám stb...tudjátok:) De közben meg tudom, egy másik lányért van oda! Wáááá

2015. jan. 22. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Amikor kihúzza a csajból, tegye a tiédbe :D
2015. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, még nem kereszteltek át :D...2.:nagyon nagy tapasztalataid lehetnek, mondhatom! Értelmes válaszokat kéreeek!
2015. jan. 22. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsika, de a második normális választ írt, mivel Te írtad el: "egy másik csajban van. " :D

Kérdésedre a válasz pedig: valószínűleg, azért érzed, néha így, néha úgy, mert zavar, hogy van barátnője és tudod, hogy ő tiltott gyümölcs számodra, így valami mélyen legbelül kicsit "taszít" benne, hogy hogyan képes veled flörtölni, amikor ott van neki a barátnője?! másrészt pedig nyílván inponál, hogy tetszel neki, ami ugye tök normális, hiszen csajból vagy. Hát igazából itt az egyetlen megoldás, hogy vársz, amíg szabad nem lesz, bár ha már ezt a csajt is hülyíti, akkor nagy rá az esély, hogy melletted is talál majd valakit...

2015. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem ilyen a helyzet, ahogy leírtad...én nem azt írtam, hogy csajban, hanem hogy csajba! Nem a barátnője az a lány...
2015. jan. 22. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!