Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy évekig utálatosak voltatok valakivel az ellenkező nemből, aztán megmondtátok neki, hogy mindig is szerelemesek voltatok belé?

Figyelt kérdés
Minek kell gonoszul viselkedni a másikkal, akit amúgy szeretsz?
2014. júl. 30. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én inkább túlontúl kedves szoktam lenni azokkal, akiket szeretek. Tehát nem volt még ilyen velem.
2014. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, de akkor még csak 10 éves voltam és gyerekként nem tudtam hogy fejezzem ki amit érzek
2014. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért ilyenek az emberek, m az egójuk vetekszik a bölcsebb énjükkel. még nem megvilágosodottak (:
2014. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az oviban sűrűn megesik ez.
2014. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A volt barátnömmel nagyon utáltuk egymást 8.-ig,mėg az anyját is behivta rám a suliba: D

Ės kėpzeld... 9.ben összejöttünk...imádtuk egymást:)

2014. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!