Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek a 2 hely közül...

Szerintetek a 2 hely közül melyiket válasszam? Audiba Győrben meósnak vagy kis nevű cégnél vidéken sima munkásnak? (Részletek lent! FONTOS! )

Figyelt kérdés

Nem győri vagyok, vidéki, Győrtől elég messze, tehát albérletbe kéne mennem. Győr mellett szól, hogy referenciának jó lenne, szülőktől is önállósodnék, jobban szeretema várost mint a vidéket, ahol semmi nincs. Ellene szól, hogy a fizu nagy része elmenne a megélhetésre + albira, 1 hónapban kb. 29-50 E Ft. maradna meg tisztán. Nem tudnék edzeni (vagy arra pluszba költenem kéne), jól bejáratott magánfogorvosomhoz nem tudnék eljárni, újat kéne keresni + azt hallottam, hogy Audiban meósnak lenni nem éppen stabil pozíció, hamar kirúgják az embert + feljebblépési lehetőség meósnak nem igen van, Audi se vesz át később sem! A munkakörülmények rendezettek, tiszták, maga a munka nem megerőltető.


A vidéki munkahely mellett szól, hogy helyben van, több pénzem megmaradna, tudok edzeni régi dokihoz jűrni, aránylag stabil. Ellene szól, hogy maga a munkakör egészségtelen (ég, csíp, viszket, ha nem mosom rendesen), feljebblépési lehetőség nincs, a fizetés kezdőhónapokban botrányosan alacsony + később is teljesítményarányos, azaz ha nem hajtok mint az állat, akkor nem is lesz jobb (igaz, ha hozok kellő darabszámot, akkor viszont jócskán megugorhat, de a cégnél mindenki azt mondja, hogy az szinte lehetetlen). A munkakörülmények aránylag tiszták, de nem egészségesek, a munkakör fizikai, de bírható, nem olyan vészes.


Ti melyiket választanátok?


2015. febr. 11. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Audi Győr... keress albérlőtársat, szerintem simán találsz hirdetéseket ahol keresnek, Audiból ha valaki rendesen végzi a munkáját nem fognak kirúgni, elég sok ismerősöm dolgozik ott különböző pozíciókban, még senkit se rúgtak ki... Győrbe miért nem tudsz edzeni??? mit csinálsz amit Győrben nem lehet?? magánfogorvos... komolyan ez ennyire fontos? ha igen, tudok neked ajánlani Győrben jót...
2015. febr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

"Audi se vesz át később sem!"


Akkor nem az Audihoz mennel hanem valami szolgaltato ceghez, ha jol ertem.


En tuti Gyorbe mennek, azok a problemak amiket felsoroltal, nem igazan problemak.

2015. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Győrbe. Keress albérlő társat.

Magán fogorvosodat megtarthatod. Hiszen nem jár az ember olyan gyakran fogorvoshoz. Ha meg kell, akkor hazautazol. Gondolom, egyébként is fogsz azért még hazajárni :)

Miért nem tudsz edzeni? Otthon ingyen van?

Már csak az is az Audi mellett szól, hogy a másik munka káros az egészségedre.

2015. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is Győrbe mennék más magán fogorvos van ott is és elég jók, az audi jó hely főleg ilyen munkakörbe igaz hogy ott oda kell figyelj a dolgokra, de hidd el simán lehet ott feljebb lépési lehetőséged. Nekem egyik ismerősöm egy helyi bedolgozó cégnél ami elég kemény ott egyszerű gyártósori operátorként kezdett, és műszakvezető helyettes meg Meós lett, pontosabban előrébb tették, persze helyettes csak akkor lesz ha nagyon nagyon muszáj de mondták hogy feljebb lépési lehetőség akkor is van ha azt mondják hogy nincs mert egy nagyobb cég a fiatalokat szereti beiskoláztatni meg más jobb munkakörbe át helyezni ha látja rajtuk hogy van érzékük a dolgokhoz.

Én egy vegyi üzemben dolgozom vidéki városban elég veszélyes egy hely. Lényegében én ott vegyigép kezelőként kezdtem mert iskolám van erről, viszont mivel ot is kellet nekem kimérnem meg elég jó érzékem van ezekhez, már kaptam az ajánlatot hogy beiskoláznak és átraknak egy másik munkakörbe ami kevésbé veszélyes és nem kell agyon szakadjak meg rohangálnom, de mondták hogy ott a fiataloknak gyakran adják a lehetőségeket akár rosszul dolgozik akár jól, sokszor ugye voltak gondok a gépekkel és én adtam a tippeket hogy szerintem mi lehet a baj és erre már több főnököm is felfigyelt hogy jó érzékem lenne ehhez is és lehet akkor áthelyeznek karbantartónak vagy lerakatják velem a géplakatosi iskolát és beraknak lakatosnak. A fizetés ugyanannyi lenne, a munka meg lazább mert van amikor a fél műszak alatt csak ülnek és játszanak vagy órákat töltenek a közös étkezőben. És bárhol van ilyen hely, csak nem hangoztatják az ilyet mert akkor minden ember ezért nyavalyogna mert sok olyan van aki nem alkalmas más munkakörbe magasabb szinten.

2015. febr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Győr AUDI!!! Gondolj az egészségedre....
2015. febr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igazatok van, döntöttem! Ment a zöld mindenkinek!

2015. febr. 11. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!