Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet??? ¿?? ¿??...

Mahhoo3-3 kérdése:

Hol lehet??? ¿?? ¿?? ¿??

Figyelt kérdés
Hol lehet a városban jól görkorcsolyázni? Budán. Csak délután el akarunk menni görizni, de nem tudom hol van olyan jó, sima terep, ahol lehet. Múltkor a Bazilikánál voltunk, az jó volt. Egy oxelo diabolo junior- fiú-m van, tehát nem félcsöves pályára gondoltam. Valami olyasmi hely ami "jó". Tehát nem a mammut előtt sima a járda, hanem mint a bazilika, nagy tér, látnivaló, ami szép, és sima út

2013. ápr. 14. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

túrazni akarsz vagy egy helyen lenni?

mondjuk én is budai vagyok :-)

hányadik kerület?

bartók béla út jó

vagy zöld övezet úttest

szerintem allee környéke is jó

dél-budai kerékpárút régen jó volt mára sz ar

2013. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bazilika előtt hol? tele van díszkővel

ha pest jó a körút is vagy a margit sziget

jó mondjuk én inkább az úttesten szeretek közlekedni mintsem a lyukakat kerülgetni

meg utóbbi években alig korizta,m és látványosan bénabb lettem :-(

2013. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A bazilika előtt le van rekva macskakővel, de vannak ilyen keresztek rajta fehér lapos kőből, meg közel hozzá vannak azok a körök, azon jó menni, de nem messze van z a szökőkút, arra felé mentünk, meg a starbucks felé
2013. ápr. 14. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:

aha, hát szerintem akad a városban még jó hely, Andrássy út is végig jó a járda, a szervízút


aztán nem is tudom, Budával az a baj, hogy dimbes-dombos, de ugyanakkor a kertvárosi részek jók

2013. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Margit szigeten voltunk!!!
2013. ápr. 14. 19:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!