Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunka, hogyan?

Diákmunka, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Márciusban leszek 16 és már mehet majd diákmunkára nyáron vagy előbb azt még nem tudom. De most elbizonyodtam mert olvastam hogy vannak követelmenyei??! Iskola látogatás kell hozzá meg ilyenek,ez igaz??? Meg még mik a feltételek? Válaszokat előre is köszönöm! (9.osztályos vagyok)

2015. febr. 16. 23:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Mehetek*
2015. febr. 16. 23:04
 2/6 anonim ***** válasza:
16 éves kortól mehetsz, igen. Mikor én még anno diákmelóztam kellett az iskolalátogatási papír. Valamivel nyilván igazolnod kell hogy te tényleg iskolába jársz.
2015. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Diákszövetkezetek oldalait nézd milyen munka van a környékeden, nekem iskolalátogatásin kívül más nem kellett.
2015. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha,tehát ha jó értem akkor iskolásnak kel lennem,és ha pl megbukok év végén akkor is mehetek diákmunkára?
2015. febr. 17. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, az a lényeg hogy aktív nappali tagozatos tanulói jogviszonyod legyen. Ezért hívják DIÁKmunkának.
2015. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Ment a zöld! :)
2015. febr. 18. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!