Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet finoman, de...

Hogyan lehet finoman, de inkább durván visszautasítani a sok manikűrös végzettségű kislány nyomulását?

Figyelt kérdés

Az ismeretségi körömben rengetegen elvégezték ezt a tanfolyamatot, még a leghülyébbek is, ezért nehéz velük szót érteni. Állandóan szám szállnak, hogy nekem ilyen olyan manikűrt csinálnak, lefotózzuk és feltoljuk facebookra.

Márciusban lesz a diplomaosztóm, már egy páran bejelentkeztek, hogy megcsinálják nekem a műkörmömet. Idézem: "diplomaosztós feelingre" Wtf?

Az már nem érv, hogy sok éve rágom a körmömet, nem akarok hosszú körmöt, kontaktlencsém van.

Hogyan lehet őket lerázni vagy ezzel tanuljak meg együtt élni?


2015. febr. 17. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszik,hogy köröm gombád van,akkor biztos hanyagolni fognak.
2015. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, nem érdekel. Ennyi.
2015. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM, KÖSZI.
2015. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A körömgomba tényleg nagyon jó öltet!!!!!

Attól majd nagyon kiakadnak, mert senki sem szeretné lefertőzni az eszközeit.

2015. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm, nem szeretném. Eddig sem volt műkörmöm, és ezután sem szeretnék.


Vagy: meg van már az a személy aki megcsinálja a diplomaosztóra a körmöm ( még ha nem is csináltatod meg, azt nekik nem kell tudni), úgyhogy köszönöm, kedves vagy, de nem szeretném...


Vagy: így natúran szeretem a körmöm, nem festem, nem szeretem, ezért a diplomaosztóra sem szeretnék sem lakkot, sem műkörmöt...

2015. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Waaaaaa, köszi a tippeket :)
2015. febr. 17. 10:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen. :) Ilyesmiben profi vagyok. Ha még segíthetek a későbbiekben, írj bátran! .. :D (5ös voltam)
2015. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a legjobb, ha behazudod hogy már van, aki megcsinálja.


Esetleg azt is megmondhatod, hogy már közölted, hogy köszönöd nem kérsz belőle, de ha továbbra is nyomul akkor ha csináltatsz se őt fogod választani. Hátha akkor visszavesznek.


Csak keményen! :D

2015. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Mennyire magas intelligencia kell, hogy azt mondd nekik, nem, köszi, nem fogom megcsináltatni a körmeim?
2015. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!