Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kezelik az emberek...

Miért kezelik az emberek ennyire másként a női pedofilokat?

Figyelt kérdés

Természetesen nem provokálásnak szánom a kérdést, de ezen tényleg elcsodálkoztam.


Mind a 2 elítélendő, ez igaz. De:

Ha egy férfi pl kislányokat simogat, vagy szexuális utalásokat tesz, el akarja őket csábítani, akkor mindenki kiherélné az illetőt, börtönbe vele, undorító, stb. Ez igaz is.

Viszont: ha egy nő (pl tanárnő) simogatja a kisfiúkat, szexuális utalásokat tesz, fogdozza őket, akkor mindenki el van ájulva, és "bárcsak nekem is ilyen tanárnőm lenne", "szerencsés fiú" stb.


Természetesen tudom, hogy a tanárnőnek nehezebb dolga lenne szex terén, mint pl egy tanárbácsinak, de akkor sem értem.


Ha nekem pl egy 10-12 éves kisfiam lenne, akit elkezdene fogdosni egy pl 35-40-es "tanárnéni", biztos, hogy a nőnek nem maradna haja, pedig fiú vagyok.

Mégis rengeteg kommentben látom, hogy ha női pedofilokról van szó, szinte semmilyen rossz szó, vagy elítélés nem jön, sőt, egyesek még szerencsét, meg hasonlókat emlegetnek, meg hogy bárcsak velük is ez történne.


Miért van ez a mentalitás sokaknál? Mivel különb egy női pedofil egy férfitól?


Vagy én látom rosszul?



2014. dec. 20. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

A tanárok akár férfiak akár nők, nem szoktak fogdosni se a fiúkat se a lányokat. Csak pár pletykalap, pletykaoldal számol be ilyenekről.


"simogatja a kisfiúkat, szexuális utalásokat tesz, fogdozza őket, akkor mindenki el van ájulva, és "bárcsak nekem is ilyen tanárnőm lenne", "szerencsés fiú" stb. "

Ezt mi alapján vontad le? Én 4 iskolában voltam már, és sehol nem fogdostak se engem, se másokat.

Úgy tudom ez nem is szokott probléma lenni, 100,000 tanárból 1 csinál ilyet, azt pedig kirúgják már másnap.


Ennyi erővel engem meg az idegesít, hogy évente egy ember elcsúszik a járdaszegélyen és úgy beveri a fejét, hogy meghal.

Komolyan nincsenek neked saját problémáid amikkel foglalkozhatnál?

2014. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A tanárbácsi-tanárnéni csak egy példa volt, nem a tanári szakma a kérdés lényege, az ilyen szempontból lényegtelen.

Rengeteg cikket láttam, illetve olvastam már, sokban volt köztük a pedofilokról is szó. És ha nő volt az elkövető, teljesen máshogy viszonyultak az emberek hozzá, mint egy férfihoz.


Egyáltalán nem azt mondtam ezzel a kérdéssel, hogy minden tanár szexuális zaklató. Tanulj meg olvasni.

2014. dec. 20. 15:16
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

talán azért mert a nőkkel szinte mindenben elnézőbbek.


a bíróságokon ugyanazért enyhébb ítéletet kapnak, ha egy nő üt meg egy férfit, a többség csak nevet, ha férfi, akkor meg mindenki fel van háborodva.

nincs ebben semmi újdonság, egy nőnek összességében jóval könnyebb élete van, persze ezt a komplexusos női lélek úgyse fogja elismerni.

2014. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Én lány vagyok, de a női pedofilokat ugyanolyan tetves roh-adékoknak gondolom, mint a férfi társaikat. És ha létezne halálbüntetés, halálra ítélném őket, férfiakat, nőket egyaránt, mert undorítónak tartom a pedofiliát!
2014. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Nemrég olvastam külföldi honlapon, hogy egy tizenéves fiút megerőszakolt egy idősebb nő, és a feministák álltak ki mellette egyedül, hogy ez igenis erőszak.
2014. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Ugyanaz a kategória számomra, a legundorítóbb dolog.


3-assal látom megjöttek a forever aloneok is :)

2014. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Alapvetően egyetértek a 3-as válaszolóval.


Sajnos kezdünk egyre inkább olyan világban élni, ahol egy nőnek a szó szoros értelmében mindent szabad, vagy sokkal jobban elnéznek valamit egy nőnek, mint egy férfinak. Rengeteg példát láttam már. Persze nem akarom a lányokat megbántani, de sajnos ez így van.


Pár példa, amit én hallottam/láttam:


- a kérdező által említett pedofília. Konkrétan olvastam olyan esetről, hogy valami 45-ös nő a kisgyerekről szinte letépte a nadrágot és eléggé "durván" megtapizta. Na mármost volt 1-2 ember, aki elítélte, a többi viszont értetlenkedett, hogy ebbe mi a gaztett, meg "bárcsak velem tette volna meg". Azelőtt meg volt egy hajszál pontosan ugyanilyen eset, csak egy férfivel és egy kislánnyal. Na ott pedig mindenki szinte kikelt magából, és a szenteltvizet is levésték volna az elkövetőről. Na én az ilyenfajta kettős mércétől elhányom magam. Ha az én gyerekemet akár férfi akár nő molesztálná, engem nem lehetne leállítani.


- a bíróság az esetek 99%-ában az anyának ítéli a gyereket. Ismerek olyan apukát, aki küzdött a 2 gyerekéért, mert ő szerette őket, az anyjuk meg nem foglalkozott velük, mégsem nyert a bíróságon.


- iskolában voltam szemtanúja, hogy pár, önmagát "igazán menőnek" tartó csaj lefogott egy fiút egy falnál (az a srác az egyik ilyen debil lánygyereknek tetszett, aki lefogta), majd szépen csúnyább szavak kíséretében belenyúlt a gatyájába. A srác nem hagyta magát, és lekevert a csajnak egy pofont, nem kicsit, de nem is túl nagyot. Azért ha egy idegen csaj a bnőivel engem erőszakosan lefogna, és nekiállna matatni a gatyámban, én sem tolerálnám. De mégis, ki volt a "bunkó"? Hát persze, hogy a srác. Mert egy lányt milyen jogon szabad megütni, és még a srácot vetették meg. Értitek, erőszakosan lefogták, és belenyúltak a gatyájába, de még a fiú volt a hibás, hogy nem hagyta.

Kérdem én: mi lett volna, ha fordítva történik, 2-3 fiúval, és 1 lánnyal? Garantáltan rendőrségi ügy lett volna belőle. És ez rendben van?

Soha nem értettem, hogy miért alakult ki az a felfogás, hogy egy nő megfoghatja a férfi nemi szervét csak úgy, büntetlenül, max 1 beszólást kap érte, de ha fordítva történik ez, akkor már rendőrségi ügy is lehet belőle.


- ismerősöm osztályában (másik gimnázium) kisebb vita volt abból, hogy a lányok miért nem mehetnek be abban az esetben a fiú wc-be, ha a lány wc-ben minden fülke foglalt. Amikor valaki felvetette, hogy akkor a fiúk is hadd mehessenek be a lány mosdóba, akkor egyből jött a kifogás, meg hogy az milyen dolog, milyen gerinctelen, stb. Most ehhez is mit lehet szólni? Ha egy lány bemegy a férfi wc-be, az oké, ha egy fiú a nőibe, az gerinctelen?



Sorolhatnám még a példákat. Természetesen akinek nem inge, ne vegye magára, és tudom, hogy számtalan kivétel van, de elég sok lány el van szállva mostanság magától. Itt GYK-n is folyamatosan lehet olvasni, hogy egy csomó hasonló témájú kérdésből sok nő/lány kikerekíti, hogy egy nőnek tulajdonképpen mindent el kell nézni. Szánalmasnak és undorítónak, nem mellesleg elég nőietlennek találom (bocsánat) azokat a lányokat/nőket, akik így viselkednek, és azt hiszik, hogy az az indok, hogy ők lányok, enyhítő körülmény.

A vad feministák pedig csak ne védjenek senkit, mert ez a mentalitás pont, hogy részben miattuk is van.

2014. dec. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.

# 7/7

persze hogy el vannak szállva maguktól. a csapból is az ömlik, h a nők olyan csodálatosak, szépek, hibátlanok..és gyerekkoruktól abban erősítik őket, h elég hisztizni és szépnek lenni, meg h felelősséget semmiért nem kell vállalni. nem véletlen, h tele van minden beképzelt nagyszájú nőietlen nőkkel, akik bunkót férfiakat akarnak görcsösen utánozni. pont ez a baj, h nagyon ritka az olyan értelmes nő, aki még nőies bájos és értelmes tudott maradni.


ha megnézed, a modern kori feminizmus is pont arról szól, h a nők a férfi lét minden előnyét akarják, a hátrányaiból viszont nem kérnek.


a feministák átlagintelligenciáját és a női következletlenséget/logikátlanságot nagyon jól mutatja az, h egyrészt állandó azzal jönnek, h ők is képesek arra, amire egy férfi, miközben boldogan élnek mindenféle előnnyel amit csak azért kapnak, mert nőnek születtek.


jó példákat írtál.

2014. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

Szeretem nézi azoknak a szerencsétlen férfiaknak, akik soha nem láttak még nőt közelről és neten vezetik le a frusztrációikat. :)

Hajrá, szombat este van, egyedül ültök otthon, hordjatok el minket mindennek.

2014. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.

# 9/9 Időpont ma 18:1


hát igen, ha érdemben nem tudjuk cáfolni a dolgokat, akkor jön az erőltetett pszichoblabla és személyeskedés. mellesleg nem az összes nőről beszéltünk, de hát nem lehet mindenki jó szövegértésből. most ezt a 2 soros gyerekes hisztidet nagyon fontos volt idedobni.


és szépen be is mutattad az átlag női logikátlanságot és gyerekességet: férfi válaszoló: bíróságokon enyhébb ítéleteket kapnak a nők

női válaszoló: jáj bíztóss nem vőlt még bajátnőtök!!!

fel kéne nőnöd.

2014. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!