Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetne egy kolléganőme...

Hogyan lehetne egy kolléganőmet meggyőzni, hogy smink nélkül is szép, és jöjjön el egyszer úgy munkába?

Figyelt kérdés

Ragaszkodik a sminkhez, mert így lett nevelve, hogy mindig mindenhol jól nézzen ki. Szép lány, és szívesen megnézném "természetes" állapotban, de azt mondja, hogy no way :) Hogy lehetne mégis meggyőzni arról, hogy smink nélkül is szép az arca?

Mielőtt elkezdődnének a találgatások, tényleg szép :) Meg szoktam neki bókolni, ezt-azt adni, szóval nem csak egy kolléga vagyok a sok közül...


25 F/ 24L


2015. febr. 18. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan fontos, hogy smink nélkül lássad? Mivel ez neki fontos, nyilván nem mutatja meg mindenkinek a festetlen arcát, ti pedig még nem vagytok olyan bizalmas viszonyban, hogy kivételt tegyen veled.

Meg ez olyan lenne, mintha azt mondaná neked egy kollégád, hogy holnap gyere be zokni nélkül vagy fürdés nélkül vagy fésületlenül.

2015. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd láthatod smink nélkül ha reggel fel kell melletted az ágyban. Sok is lesz belőle.

Ha nem szívesen megy utcára festetlenül akkor ne kényszerítsd rá. Neked is kényelmetlen lenne, ha valaki utasítana rá, hogy felejtsd el egy napra az egyik rigojádat.

2015. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked lehet hogy ő nem egy kolléga a sok közül, de nem lehet hogy te neki az vagy?
2015. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, kössz a válaszokat.
2015. febr. 18. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

A többi válaszolónak igaza van. Ne feledd, a sminket nem a többi ember miatt hordjuk, hanem magunk miatt. Te sem azért veszel ezt-azt, hogy másoknak örömet okozz, hanem mert magadnak úgy tetszel.

Én is mindig ki vagyok festve, akárhová megyek is. Így érzem jól magam. Smink nélkül nem érzem magam komfortosan és szorongok. Mindenki más okból festi magát, de ha a te kolléganőd is olyan, mint én, akkor nagyon kellemetlen helyzetbe hozhatod a nyaggatásoddal. Szerintem bunkó dolog bárkit és nyaggatni meg győzködni valamiről, amit nem szeretne. Vigyázz, mert sokaknak, nekem is, hamar ellenszenvessé válik az ilyen viselkedés.

25/L

2015. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 OlivO ***** válasza:
100%
Annyira borzasztóan sok rajta a smink? Munkába én is mindig kifestem magam, ill. alkalomra. Máshová nem. Neki is biztos ez hozzátartozik a munkahelyi megjelenéshez. Ha bizalmasabb viszonyban lesztek, biztos látni fogod smink nélkül.
2015. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jólvanna bocsánat.
2015. febr. 20. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!