Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amikor az utcán szép arcbőrű...

Amikor az utcán szép arcbőrű lányokat látok, akkor a többségük csak a sminktől olyan?

Figyelt kérdés
A lányok többsége manapság sminkben jár mindenhova? Vagyis az utcán látott arcok alapján éppen annyira nem érdemes ítélni (nem természetesek), mint amikor a magazinok képeit nézzük?

2014. jún. 5. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül; de tény, hogy vannak, akik képesek nyáron is teljes sminkben az égető napon grasszálni, pedig hányszor elmondják kozmetikusok és sminkesek is, hogy nyáron mellőzd....


Akinek van pénze, valószínűleg kozmetikushoz jár, de elég sok lánynak felírnak alacsony hormontartalmú fogamzásgátlót a menstruáció normális beállítására, és ennek az egyik eredménye a szebb, simább bőr.

2014. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 yuda ***** válasza:

Komment nélkül beadok egy linket. Ezek szerint még nem láttál ilyet, úgyhogy jobb, ha leülsz és állakat fel. :)

[link]

Képek magukért beszélnek úgy gondolom és levonod magadtól a tanulságot.

2014. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 yuda ***** válasza:

Csak hogy bővítsem a látóköröd, még link:

[link]

és

[link]

2014. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ezeken a sztárokon mindig mosolygok, mocskos kamuk... Jó van pár aki smink nélkül is gyönyörű, de vazze az, hogy valaki sminkel szép anélkül meg ronda, az már nagyon durva, és nagyon ferde képet állít magáról, én nem tudom mire jó ez.
2014. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2-es: én is éppen ezt mondtam, hogy a magazinokban látható hírességek képei nem valódiak (photoshop+smink).


A kérdés arra vonatkozott, hogy akiket a metrón, stb. látni, azok mennyire igaziak. Tényleg olyan szép a bőrük, vagy ez is csak ámítás, mint a hírességek esetében, és az átlag lányok többségét is csak a smink dobja fel?

2014. jún. 5. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem celebek azok, hogy titokban varangyfejük legyen! :)


Na de viccen kívül: te se gondolod komolyan, hogy a bulvárnál van az igazság... Nem b+, a celebek se kimondottan rondák alapjáraton, kivéve persze az a néhány, aki mégis. De ilyen fiatalokat ne képzelj már körbeglettelt kráterboglyának csak mert a bors meg a blikk ilyesfajta szenzációnak se csúfolható baromságokkal terjeszti neked az ismeretet...

2014. jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem azért nem, ilyen fiatalon nem sminkelnek azért annyit, meg az azért élőben, ahol nincs photoshop, meglátszana, hogy mű... En pl sose sminkelek, és a barátnőim se szoktak, max 1-2 minimálisan :) 16/l
2014. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Némelyik elég műnek látszik, porcelánbaba arc, ezért kérdeztem.


Egyébként nem feltétlenül a tinikre gondoltam, inkább a huszonévesekre.

2014. jún. 6. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!