Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen volt az első napotok a...

Milyen volt az első napotok a mekiben, mint dolgozó?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Katasztrófa. Fel is mondtam még aznap. :D
2015. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2 napot dolgoztam ott diákként a grill pultnál. Tehát a fagyasztott "hús"pogácsákat sütöttem és fűszereztem egész műszakban. Első nap elmondják ki kicsoda felületesen, majd mutatnak egy oktató videót és mehetsz terepre dolgozni. Én igaz, hogy csak diák voltam, de kényelmetlenül éreztem magam, gondolom a sztereotípia miatt a mekiben dolgozni. Szóval megalázónak éreztem ott lenni és kisebbségi komplexusom volt, ezért abba is hagytam. Személyiség függő, valakit zavar valakit nem. Egyébként maga a munka olyan, mintha egy pörgősebb konyhában dolgoznál kisegítőként.
2015. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint a következő kettő. Nem sokon múlott, hogy átöltözzek... De kellett a pénz. Aztán megtanultam kezelni a helyzetet, mert megszokni nem tudtam. Nem tudtam mit szeretni rajta, pedig bő egy évig csináltam minden pályát,még a raktárat is, amíg nem találtam mást.
2015. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
86%
Fél órát birtam.
2015. febr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
biztos nem bölcsészek vagytok :D itt van krumplisütés, sajtburgerösszerakás meg kiszolgálás meg hasonló órák
2015. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
45 perc.
2015. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez vicces. Nekem tetszik:D
2015. márc. 1. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a lényeg! :D
2015. márc. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!