Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan mentő aki...

Van itt olyan mentő aki mesélne nekem, kérdezhetnék tőle :-)?

Figyelt kérdés
minden álmom hogy mentő lehessek , meg nem döntöttem el hogy tiszt vagy ápoló , de még bőven rá is érek.Imádom ezt csinálni , az elsősegély versenyek szuperek nagyon szeretem azokat is . Érdekel minden ezzel kapcsolatos dolog esetek stb :-) Ja és egy fontos dolog még .Igaz hogy mivel lány vagyok csak Tisztként kerülhetnék majd kocsira ? (14 éves vagyok )

2015. febr. 26. 22:26
 1/6 Szandra87 válasza:
Az mentős, nem mentő. Jó,ha vannak céljaid,akkor neked ebben az irányban kell továbbtanulnod majd. Édesapám 20 évet volt mentős (előbb ápoló,majd helikopteren,majd irányító),szóval lenne mit mesélnem, egy nap nem elég rá,de nem túl vidám sztorik,persze vannak viccesek is,az a ritkább. Egyébként meg nagyon alul vannak fizetve,mindig ezzel kapcsolatban ment (és a mai napig megy is) a vita,szóval tényleg gondold meg,hogy csinálnád-e,de ha úgy érzed,hogy elhivatott vagy a témát illetően,akkor hajrá!
2015. febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom nekem a tűzoltó sem tűzoltós a Rendőr sem rendőrös ennek allapján irtam mentőt a mentős helyett.Nagyon érdekelnéne a sztorik :-)
2015. febr. 27. 08:01
 3/6 anonim ***** válasza:

"Nem tudom nekem a tűzoltó sem tűzoltós a Rendőr sem rendőrös"


Hát ez elég buta magyarázat volt :DDD

2015. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig a lánynak igaza van. Egyébként lehetnél mentőorvos is.
2015. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ápoló is lehet helikopteren? Hmmm.. azt hiszem akkor a légi közlekedés felé kell orientálódnom. Én úgy tudtam, hogy pilóta - orvos - tiszt van a kopteren. De jóóó.

Kérdés: Tisztként és orvosként végezhetsz munkát lányként a kocsin. Orvosként mehetsz ROKO (ROhamKOcsira, tisztként eset kocsira).

Kérdésed van, akkor privátban tedd fel kérlek.

És igen, olyan szó, hogy mentős, nincs. Ő mentő!!! Nem azt mondod, hogy életmentős, hanem életmentő!

2015. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kim kocsi <3
2015. márc. 3. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!