Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidő alatt emailben be...

Próbaidő alatt emailben be lehet adni a felmondást?

Figyelt kérdés

Augusztusig próbaidős vagyok egy állami cégnél. Rengeteg a túlóra amit persze nem fizetnek ki.

Ott akarom hagyni. Mivel próbaidős vagyok lehet ezt emailben?


2015. febr. 28. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem lehet,de személyesen átadva egy pár sorban megfogalmazott felmondás és szóban elmondanám az okokat.Így lenne korrekt.Utána te is jobban érzed majd magad:)
2015. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írásban kell, de indok nélkül is lehet (bár jelen esetben nem baj, ha nyoma marad). Az email nem hivatalos, könnyen hamisítható.
2015. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Add be papíron, ennyire ne legyél töketlen. Aláírva, dátumozva.
2015. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt egy cég, ahol annyira rossz volt, hogy nem tudtam magam rávenni, hogy még egyszer bemenjek, ha csak felmondani is, meg a vonat is drága, úgyhogy náluk emailben mondtam fel. Nem válaszoltak az emailre, nem kerestek telefonon, nem fizettek ki (kézbe fizettek volna, nem utalással). De ez még próbahéten volt, amikor még semmi papírt nem írtunk róla. (Nagyon utáltam ott lenni, összesen három napot voltam).

A másiknál nem úsztam meg ennyivel, le kellett adni a belépőkártyát, írásban beadni a felmondást stb, szóval ott be kellett menni. Szerintem te is jobban jársz, ha bemész és úgy mondasz fel (ha még nem tetted meg).

2015. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbaidő alatt szó nélkül megteheted, hogy másnap nem mész be és még csak nem is szólsz semmit. Nincs kötelezettség, viszont a főnök is ugyanígy szólhat napközben, hogy "csá".
2015. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!