Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben?

Malchior kérdése:

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Másfél éve dolgozok informatikus pozícióba egy kereskedelmi cégnél 24 éves leszek idén,viszont a jelenlegi munkám már nem jelent kihívást,úgy érzem kezdek befásulni. Irodai munkát nem nekem találták ki.Fizetésbe nem mennék bele,legyen annyi elég,hogy néhány gyári munkáért többet fizetnek. Váltani szeretnék de nem tudom mit lépjek az itthoni körülmények miatt.
2015. márc. 2. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd meg a helyet amíg nem kapsz másik állást, de keress mást közben. Mondjuk nem tudom milyen más munkát szeretnél, ami nem irodai a végzettségeddel és eddigi tapasztalataiddal.
2015. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szakács végzettségem is van de abba nem dolgoztam sokat...szinte kezdő vagyok abba.fizikai munkát szeretnék unom az irodait
2015. márc. 2. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl. mig dolgozol, vegezz el egy szemelyi edzo kurzust. Rugalmas munka, mellette dolgozhatsz irodaban, konyhaban is. Sok embert megismers, sajat vallalkozasod is lehetne.
2015. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!