Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bunkóság lenne ha egy munkatár...

Bunkóság lenne ha egy munkatársamat aki anyázva távozott majd rövid idő múlva visszapitizte magát a melóhelyre kiröhögöm és emlékeztetem arra, hogyan ment el mit mondott?

Figyelt kérdés

Van a melóhelyen egy munkatárs aki évek óta ott dolgozott és folyamatosan pofázott hogy milyen szar a hely meg a fizetés meg a körülmények és ha talál másikat egy perc alatt itt hagyja. Többször megkérdeztük tőle ha olyan szar kit keres itt? Hát nincs más ugye.


Na végül besokallt és közölte: elhúz innen ha nincs más jelenleg akkor is! De előtte még felrobbantja a helyet és feljelent mindenkit mert nem fizetik rendesen meg ez meg az. Duma duma duma.

Mondtam neki, dehogy fogsz te feljelenteni bárkit is. Sőt, megmondom neked pár hónap múlva pitizve fogsz a küszöbön nyüszíteni, csak hogy vegyenek vissza!

Erre ő: ide? Soha! Inkább éhen hal, inkább felköti magát! De ide soha!


Na elment.

Eltelt pár hónap. 6. És ki jelent meg a főnöknél alázatos kisegérként, bocsánat hogy élek magatartással? Az aki pár hónapja még robbantással fenyegetett és akkora arca volt mint egy ház.

Ott pitizett. Hogy nem talál semmit, nincs pénze és jaj mi lesz. Visszavették. Nem abba a munkakörbe amibe régen, az már betelt, hanem egy totál belépő munkakörbe, fizu nem annyi mint eddig hanem minimálbér.

És én bizony emlékeztettem rá! Na mi van anyukám hozzam a kötelet? Elvégre az utolsó amit hallottam tőled az az volt, hogy inkább a halál mint ez!

És én bizony kiröhögöm. A nagypofájú melldöngető janiból egy egérke lett aki a két kezét összeteszi a szar kis minimálbéres melóért és meg se mer nyikkanni.

Régen mindig pofázott ha nem fizették a túlórát. Most meg se nyikkan ugyanezért.


Többek szerint bunkó vagyok hogy erre emlékeztetem. Mások szerint meg igazam van.

Hogy ez nem az én dolgom? Hát végül is nem. Csak épp én (is) hallgattam évekig hogy dőlt belőle a szar, hát most dőljön! Most meg be van szarva mert meglátta mi lesz ha innen elmegy. Mehet a híd alá.


2015. márc. 2. 13:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Skizofrén vagy? A kérdésben feltételes mód, a magyarázatban már múlt idő.
2015. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, skizofrén vagyok, aki alkalmazott nyelvészet és fonetika szakra járt és kirúgták, mert nem tudott magyarul. És még ráadásul skizofrén is ugye.
2015. márc. 2. 13:36
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Ez a baj,hogy a legtöbb munkahelyen ilyen besz ari gyáva alakok vannak,mint te.Biztos azért nyitotta ki a száját és azért ment el,mert tele volt a hócipője.Téged nem érdekel,hogy nem fizetik ki a túlórát?Nem inkább össze kellene fogni?Ettől boldogabb vagy,ha őt b asztatod?Ja,persze,mert a főnöknek csak a háta mögött mersz ugatni!
2015. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Tisztázunk valamit. Én itt befogom a pofám a munkahellyel kapcsolatban. Se a főnök előtt, se mögötte nem mondok semmit a melóhelyre.

Nem mondom hogy szar hely, ahol nem fizetik a túlórát, ahol a fizetés is hol ekkor jön hol akkor ahol nem adják ki a szabit ahol nincs betegállomány mert kirúgnak ahol elemi munkavédelmet se nagyon tartják be... stb.

Szóval a cég sok-sokszorosan támadható lenne mindenféle pénzügyi jogi munkavédelmi stb szempontból.

De mégis a dolgozók többsége (én is) befogjuk a pofánkat és ÖRÜLÜNK HOGY EZ IS VAN!

Voltam én munkanélküli meg szórólapozó havi 5.000-ért és tudom ahhoz képest még ez is mennyország.

Én nem pofázok mert tudom mit érek. Egy lóf**szt azt érek, örülök hogy van hova bejárni dolgozni.

2015. márc. 2. 13:41
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer meg lehet neki említeni, de rendszeresen cseszegetni emiatt már bunkóság. Az viszont baj, hogy nincsenek rendesen fizetve a túlórák, nektek meg ez teljesne természetes.
2015. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igen és nem csak nekünk természetes hanem kis hazánk munkahelyeinek zömén teljesen természetes.

Aki nem hiszi:

[link]


A valamivel több, mint 800 munkáltató 4300 munkavállalójára kiterjedő célellenőrzés előzetes adatai alapján a vállalkozások mintegy 85 százaléka, a dolgozóknak pedig közel kétharmada számíthat valamilyen szabálytalanság megállapítására.

2015. márc. 2. 13:45
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Véleményem szerint nem tiszta ember, aki a másik nyomorán tud élcelődni. Ha ennyire tele volt a töke vele és mégis visszajött gondolom, hogy nem jókedvében tette. De persze rúgj még egyet a földön fekvő emberbe.

Én a helyedben a saját dolgommal foglalkoznék, mert gusztustalan, amit csinálsz, de ez egy szubjektív vélemény.

2015. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ez megy mindenütt:

Megdöbbentő csalások a magyar munkahelyeken

[link]

2015. márc. 2. 13:48
 9/21 A kérdező kommentje:

És az nem gusztustalan és gerinctelen ha valaki "inkább a halál" felkiáltást mond valamire majd kicsit később csinálj azt a valamit? Hát akkor nem halál mégse?


"mert gusztustalan"

2015. márc. 2. 13:52
 10/21 anonim ***** válasza:
63%

Ezért kellene összefogni,nem azt csesztetni,aki ki merte nyitni a száját!

Birka nép lett a magyar!

Árpád apánk forog a sírjában!!!

2015. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!