Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bunkóság lenne ha egy munkatár...

Bunkóság lenne ha egy munkatársamat aki anyázva távozott majd rövid idő múlva visszapitizte magát a melóhelyre kiröhögöm és emlékeztetem arra, hogyan ment el mit mondott?

Figyelt kérdés

Van a melóhelyen egy munkatárs aki évek óta ott dolgozott és folyamatosan pofázott hogy milyen szar a hely meg a fizetés meg a körülmények és ha talál másikat egy perc alatt itt hagyja. Többször megkérdeztük tőle ha olyan szar kit keres itt? Hát nincs más ugye.


Na végül besokallt és közölte: elhúz innen ha nincs más jelenleg akkor is! De előtte még felrobbantja a helyet és feljelent mindenkit mert nem fizetik rendesen meg ez meg az. Duma duma duma.

Mondtam neki, dehogy fogsz te feljelenteni bárkit is. Sőt, megmondom neked pár hónap múlva pitizve fogsz a küszöbön nyüszíteni, csak hogy vegyenek vissza!

Erre ő: ide? Soha! Inkább éhen hal, inkább felköti magát! De ide soha!


Na elment.

Eltelt pár hónap. 6. És ki jelent meg a főnöknél alázatos kisegérként, bocsánat hogy élek magatartással? Az aki pár hónapja még robbantással fenyegetett és akkora arca volt mint egy ház.

Ott pitizett. Hogy nem talál semmit, nincs pénze és jaj mi lesz. Visszavették. Nem abba a munkakörbe amibe régen, az már betelt, hanem egy totál belépő munkakörbe, fizu nem annyi mint eddig hanem minimálbér.

És én bizony emlékeztettem rá! Na mi van anyukám hozzam a kötelet? Elvégre az utolsó amit hallottam tőled az az volt, hogy inkább a halál mint ez!

És én bizony kiröhögöm. A nagypofájú melldöngető janiból egy egérke lett aki a két kezét összeteszi a szar kis minimálbéres melóért és meg se mer nyikkanni.

Régen mindig pofázott ha nem fizették a túlórát. Most meg se nyikkan ugyanezért.


Többek szerint bunkó vagyok hogy erre emlékeztetem. Mások szerint meg igazam van.

Hogy ez nem az én dolgom? Hát végül is nem. Csak épp én (is) hallgattam évekig hogy dőlt belőle a szar, hát most dőljön! Most meg be van szarva mert meglátta mi lesz ha innen elmegy. Mehet a híd alá.


2015. márc. 2. 13:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%
komolyan, neked ehhez mi közöd? ennyire nincs életed? dolgozz, ennyi a dolgod.
2015. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Ja persze.Hadd b**szák az összes embert úgy ahogy van A-Z-ig, ugye?

Volt már a cégnél (másik telephelyen) hogy lopás volt nagyobb értékben senki se vállalta. Kib*sztak másnap mindenkit. Az elsőtől az utolsóig.

Itt nem szaroznak. Embert találnak bőven.


"Ezért kellene összefogni"

2015. márc. 2. 14:01
 13/21 anonim ***** válasza:
81%

Azért, mert a másik elkövetett egy hibát, vagy megváltoztatta a döntését, neked még nincs jogod kiröhögni. Anyázott, elment, meggondolta magát, visszajött, kész ennyi. Mi közöd van hozzá? Ártott neked? Látszik rajtad, hogy te vagy a munkahelyeden a sunyi kis barnaorrú, aki mindenbe beleugat, a főnököknek meg tövig nyal. Ilyen görények sajnos mindenhol vannak. Ez már nem bunkóság, amit te csinálsz, hanem SZÁNALMAS és GUSZTUSTALAN. Másokon nevetsz, másokat szidsz, csak hogy saját magadat jobbnak érezd... nevetséges. Sz*r alak vagy.

Úgyhogy mi bizony most rajtad röhögünk, hogy ennyire nyomorult az életed, és utolsó senkiként vered magad a semmire. Ha ha ha! Sok sikert kívánok a további fröcsögéshez, mást úgysem fogsz elérni az életben. ;)

2015. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Na látod ebben tökéletesen egyetértünk.

Dolgozok majd míg meg nem döglök/míg hagyjék/míg van hol.

Vagy még előtte éhen halok ha nincs munka. Ennyi.

Igen, így lesz. De hát ezt is írtam.


"mást úgysem fogsz elérni az életben. ;)"

2015. márc. 2. 14:28
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
Kicsinyes és szánalmas dolog, gondolhatod, hogy nem véletlenül került olyan helyzetbe, amilyenbe, semmi jogod nincs ezért elítélni. A legszebb, hogy lesülyledsz az ő értelmi szintjére (arra az alja szintre) és büszke is vagy rá. Smemivel sem vagy jobb nála, szomorú, ha ez fel sem merült benned.
2015. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%
Inkább fognátok össze! Már bocs, de nagy csicskák vagytok.
2015. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%
Szánalmas vagy.
2015. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Könnyű ám más farkával a csalánt verni. Elmomdom mi lenne (már elmondtam de a gyengébbek kedvéért még 1x) ha összefognánk, és mondjuk közösen követelnénk a szabi kiadását a túlórapénz kifizetését stb.

A főnök telefonálna egyet egy munkaerő-közvetítőhöz, hogy "kérek 30 db embert betanított fizikai munkára" és az egész társulatot úgy ahogy van kib**szná a pi**csba.

Ez lenne.

És akkor lehetne óbégatni a túlórapénz után-csak immáron az utcáról.


"Inkább fognátok össze! "

2015. márc. 2. 18:48
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos a dolgozók ilyenek ellen nem sokat tehetnek, sajnos ott tartunk, hogy annak is örülni kell, ha az ember be van jelentve egyáltalán. De ez nem csak a cégek hibája, hanem a mindenkori országvezetésé is, hogy hagyják. Mondjuk nekik meg mindegy, azzal a fizetéssel.


A kollégáddal kapcsolatban nem tudom, igazad is van részben (én azt mondanám, hogy meggondolatlan volt, amikor lelépett), de nem kell az orra alá dörgölni. Amíg az ember csak pofázik, de nem okoz kárt a cégnek, addig megtűrik.

2015. márc. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Te vagy a másik kedvenc kamuíróm a gazdag17éveslányos mellett. Hacsak nem vagytok ugyan az a személy, mert végül is a provokáló stílus ugyanaz.
2015. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!