Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mihez kezdjek ezek után?

Mihez kezdjek ezek után?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg, hogy megszűnik az állásom! Önkormányzatnál dolgoztam eddig, de ott csak közmunkásként voltunk bejelentve, és most nem kellünk tovább. Okmányirodán dolgoztam, nagyon szerettem a munkámat, úgy volt, hogy szeptemberben költőzünk a férjemmel el, az új helyen már akkora lenne állásom, mert egy hölgy akkor megy nyugdíjba. Kérdeztem, de korábban férjem nem mehet, augusztusra engedélyezték az áthelyezését. Nagyon el vagyok keseredve mert nem tudom most mihez kezdjek, még soha nem voltam munkanélküli, és félek, ha valamelyik munkáltató megtudja, hogy csak augusztusig akarnék ott dolgozni fel sem vesznek! Most mihez kezdjek?
2015. márc. 3. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress akkor olyan munkát ami határozott ideig tart és ha lehet úgy időzíts, hogy augusztus végéig legyél ott.
2015. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!