Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szakma nélkül munkát vállalni?

Szakma nélkül munkát vállalni?

Figyelt kérdés

Nos a gond az lenne hogy szeretnék teljes munkaidőben dolgozni 1 pc szervizben ahol jelenleg is dolgozok, de a főnök azt mondja nincs róla szakmám.

Fél évet dolgoztam hipermarketben pénztárosként és 5-6 hónap után mondták hogy jelentkezhetnék állandóra. De hát oda is eladói szakképesítésem akkor hogy vennének fel csak érettségivel? (Jelenleg is megy a suli)

2 évet dolgoztam sütödében, ott is jelezték hogy kenyérszedőnek vagy sütisnek felvennének.. de oda sincs se logisztikám vagy pék vagy akármi képzettségem, egyszerűen csak beletanultam.

Szóval nem megoldható hogy úgy jelent be pc szervizbe hogy kisegítő munkatárs vagy valami? Hogy ne keljen róla szakma papír.(Egyébként értek hozzá ezzel foglalkozok évek óta.) Csak ugye 450ezer a tanfolyam...=papír.



2015. márc. 4. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
manapság papír nélkül a klozetot sem lehet kimosni
2015. márc. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De nem a munkáltató dönti el mi a minimum kritériuma?

Mit kér a munka betöltéséhez?

2015. márc. 5. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Igaza van az első válaszolónak!

Irány a tanfolyam.

És el ne feledd amit az első mondott!

2015. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!