Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit adnak majd a 25 év alattia...

Mit adnak majd a 25 év alattiaknak közmunkán?

Figyelt kérdés
Közmunkán voltam a főiskola elvégzése után, mert pénzügyi okokból nem tudtam letenni a nyelvvizsgámat. Most kiraktak, mert azt mondták 25 év alatt senki nem kell! Fognak valami más munkát adni nekünk? Ez volt az egyetlen esélyem arra, hogy a szakmámban dolgozzam addig míg meg nem kapom a nyelvvizsgámat, de így a semmiből a nyelvtanárt sem tudom fizetni! Valaki hallott valamit? Annyi mindent beszélnek, velünk meg semmit nem közölnek az önkormányzatnál azon kívül, hogy bocsi de most nem jutottál be, ez van!

2015. márc. 5. 08:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

"Mert felénk protekció nélkül nem igen vesznek fel sehova"


Nem tudom mit jelent a "felénk" de én például nem is szeretnék protekcióval bekerülni sehova. Az olyan ciki és utána aggódhatsz, hogy mikor jön egy még jobb ismerős, még nagyobb protekcióval rendelkező és akkor újra keresgélhetsz.

És mellesleg ez az igazi önbizalom romboló: annyira sz.r vagyok hogy még ahhoz is mások segítsége kell, hogy munkám legyen.

2015. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mint írtam nincs protekcióm, ellenben azt már átéltem pár éve, hogy azért raktak ki a rendes munkahelyemről, mert kellett az egyik kisfőnök seggevégének a helyem, sőt az egyik kolléganőmet is ezért rakták ki, mert nekünk ott a kisfőnök szavaival élve „nincs székünk”, 6-ból kettőnknek nem volt protekciója, amint kellett a hely, ki is tettek bennünket. Oda a takarítónő sem utcáról került be már azokban az időkben.

A családban is volt, aki így gondolta nemrég, hogy nem kell neki protekció, az nem talál munkát, aki nem akar, azt hitte kb 1 hét is elég neki, nem is akart regisztrálni a munkaügyiben, de gyorsan rá kellett jönnie, nem így működik, több mint 3 hónapig volt munkanélküli, végül minden követ megmozgatva ismerős által sikerült elhelyezkednie.

2015. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!