Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szociális ápoló és gondozó...

Szociális ápoló és gondozó vagyok, SEGÎTENÉTEK NEKEM?

Figyelt kérdés
Küldöldi vagyok,ukrajnai,mostmár kettős állampolgár,ide jöttünk a párommal magyarországra élni,2hónapja intézem a papîrokat,most vettek föl 3napja egy idősek otthonába(eredeti képesîtésem nőver) szoc.gondozónak,de még csak segédnővérnek. De olyan nehéz a gondozottak pelenkázása,mosdatása számomra,már nagyon kivagyok pedig még csak 3.nap és nem egyedül dolgozom,a pelenkázást hiába gyakorlom nem megy rendesen,ráadásul egyik gyógyszert sem ismerem,nálunk ukrajnába másképp volt a neve,hatása,beadása mindennek,ráadásul nem vagyok pályakezdőként és friss szakképzetként a toppon az ukrajnai oktatás miatt,ami egyenlo a nullaval,mit tegyek? ha itt elmegyek tanulni,akkor semmi bevételem sem lesz,még albérletre se fogja futni.Adjatok vmi tanácsot,nagyon el vagyok keseredve! ;(
2015. márc. 5. 17:52
 1/3 A kérdező kommentje:
bonyolult az adminisztráció is nekem,szerintetek 1hónap alatt beletanulnék mindenbe? A munkatársaimnak sajnos csak a fele rendes és segîtőkész,de mind nagyon ügyes,én meg folyton kapok h milyen lassú vagyok,mindîg letolnak mindenért...Nem tudom mihez kezdjek,milyen munkára mehetnék másra ahol könnyebb helyzetem lenne,a pénz kell,párom is csak minimálbéren van,ebből semmire se futja...
2015. márc. 5. 17:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem találsz ennél jobbat is. Ukrán, esetleg orosz nyelv megy? Mert akkor hasznosítani kéne!
2015. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az eredeti képzésed nővér akkor nem értem gondozóként mit nem tudsz csinálni vagy mi a nehéz?A nővérek még több dolgot csinálnak mint a gondozók.Örülj hogy van állásod a mai világban nagy szó,a többibe meg bele fogsz jönni ha szorgalmas és kitartó vagy.
2015. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!