Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki ismer ilyen munkahelyet?

Ki ismer ilyen munkahelyet?

Figyelt kérdés
Olyan munkalehetőséget ismer-e valaki, ami megköveteli a gondolkodás és az erőnlét összhangját, tehát ahol egyszerre kell gondolkodni és kemény fizikai munkát is végezni?
2015. márc. 5. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj ilyet. 12 óra fizikai munka után nem lesz erőd gondolkodni is még mellette.
2015. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmehetsz mondjuk ápolónak, mert kellenek a szakmai ismereteid, de közben te emelgeted az öreg bácsikat is.
2015. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De azt ugye tudod, hogy az erős gondolkodással kombinált fizikai munka a lehető legkimerítőbb? Míg a csak szellemi, vagy a csak fizikai nem annyira.
2015. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Diákmunkában csináltam ilyesmit de tényleg fárasztó, mert nap végére agyilag és testileg is véged. Viszont jól tudsz aludni. ;-)
2015. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy az egyik legkimerítőbb dolog a kettőt ötvözni, viszont vannak akik szívesebben fáradnak el, ha közben másokon segíthetnek.

Valami extrémebb dologra vagyok kíváncsi, például katasztrófavédelmen belül speciális mentő, vagy ilyesmi.

Azt is tudom, hogy ahhoz évek munkája szükséges.

2015. márc. 6. 22:29
 6/7 anonim válasza:
100%
Próbáld ki a kamion szerelést. Szükséges a tudás és gondolkozás különben nagy baj lehet a vége. A fizikai mivoltát meg gondolom nem kell ecseteljem :) Én 5 éve dolgozok ezen a téren. Most 20 évesen még oké, de 40 évesen, nem biztos, hogy egyedül fogom emelgetni a kerékagyakat :)
2015. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hugyosgalacsin ***** válasza:
100%
tolvaj, a jól kitervelt bűntényt nehéz megtervezni a kivitelezéséhez nehéz fizika munkát kell végezne, a nemes fémnek nagy a súlya
2015. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!