Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet valaki titkárnő...

Hogy lehet valaki titkárnő egy közoktatási intézményben, ha teljesen béna a számítástechnikához?

Figyelt kérdés
Akár tetszik, akár nem, egy adminisztrátori vagy titkárnői munkakörhöz ma már elengedhetetlen lenne, hogy készség szinten kezelje a számítógépet. Akkor is, ha az ő fiatal korában még ritkaság volt a számítógép. De ő teljesen inkompetens hozzá. Hogy lehet így titkárnő?
2015. márc. 6. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Protekcióval!
2015. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hány ilyen van!

nem kell ehhez protekció, egyszerűen ennyire nem ér semmit hazánkban az okj képzések többsége

2015. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy protekció, meg amikor felvették (90-es évek vége), még nem volt elvárás. De azóta eltelt közel 20 év, és szerintem kicsit ciki, hogy magától még szkennelni sem tud. Ha átlagot kell számolnia Excelben, már az informatikust vagy a gazdasági vezetőt hívja.
2015. márc. 6. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Figyelj ide, lehet hogy az élet más területén meg pont jól teljesít, és aki felvette annak klasszikus nemi szolgáltatást nyújt a mai napig
2015. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak szerintem egy iskolai alkalmazott ne az orális kényeztetésben legyen jó, hanem tudja elvégezni egymaga a feladatát. Szerintem legalábbis.

Én ha nem tudnám a feladatomat elvégezni, kirúgnának. Gyanítom, téged is, ha képtelen lennél egymagad elvégezni a feladatodat.

És akkor még ő szól le mindenki mást?

2015. márc. 6. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd nálunk volt, hogy olyan ember tanított szakmai tárgyat akinek semmiféle végzettsége nem volt hozzá. Csak hát apuka a város fejese volt, muszáj volt felvenni. Még az igazgató és a többi tanár is ki volt borulva tőle, de semmit nem tehettek. A világ így működik, ha van kapcsolati tőke kihasználják.
2015. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!