Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Titkárnő vagyok a kormányhivat...

Titkárnő vagyok a kormányhivatalban, egy nem túl nagy B betűt szeretnék a bal csuklómra varratni szerintetek elnéznék a munkahelyen?

Figyelt kérdés
6db tetoválásom van (vállamon, mell alatt, csípőmön, combomon és a két lábszáramon
2015. febr. 13. 13:47
 1/7 anonim válasza:

Szerintem ne csináld.

Én egy cégnél dolgozom, de nálunk pl. nem nézik jó szemmel. Lehet feltűnő helyen tetoválásod, csak akkor nem az irodaépületben fogsz dolgozni, hanem az üzemben....

2015. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Takarhato tetkot csinaltass, mert egy kormanyhivatalban siman elkuldhetnek ezert - foleg amilyen idok mostanaban jarnak, meg indok sem kell.
2015. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont ezért gondolkodtam, Lábamon, lapockámon lévő tetoválásokat látta már fönököm azért nem szólt. De mindenképp szeretném a Logómat magamra varratni, de nem tudom hová...
2015. febr. 13. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Fehér tintával nem feltűnő
2015. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Feketével szeretném
2015. febr. 14. 06:53
 6/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha megkérdezed a főnököd, érne-e valami hátrány,ha megcsináltatod. :)
2015. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Biztos, hogy alkalmas időpontban megpróbálnám elcsípni a főnököt a helyedben... bár az ilyet utálom, mert tetkóval vagy anélkül is ugyanúgy tudod elvégezni a munkádat!
2015. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!