Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt meg lehetne csinálni? Ti...

Ezt meg lehetne csinálni? Ti meglepődnétek a munkáltató helyében ilyen kérdésnél? :D

Figyelt kérdés

Van egy meló, ami kicsit sem piskóta 50-70(!) munkaóra egy héten, hajnaltól késő estig dolgozás, viszont nekem és egy barátomnak ezen a területen van csak gyakorlatunk. A gond azzal van, hogy amikor ezt dolgoztuk, mindkettőnk teljesen lefogyott, megbetegedett ettől a melótól, a hajtástól (külön melóhelyen voltunk, de ugyanazt csináltuk).


Most a jobb fizu miatt külföldre mennénk ki, és a kérdés a következő:

szerintetek meg lehet azt csinálni, hogy jelentkezéskor megkérdezem a munkaadót, hogy lehetne-e úgy, hogy 1 személynek szánt helyet ketten töltenénk be, és csak annyi fizut kérünk, amennyit 1 embernek fizetne (elosztanánk, 50-50)? Így nem dolgozzuk szét a belünket, és FELE ANNYI MUNKÁVAL UGYANANNYIT KERESÜNK MINT LEGUTÓBB ITTHON.

Vélemény? Hogy "illene" ezt megkérdezni, hogy érthető legyen? :D



2015. márc. 10. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy külföldön is annyira sokat kell majd dolgozni?
2015. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom. Nem mindenhol, de a legtöbb munkahelyen ugyanannyi a munkaidőt.
2015. márc. 10. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:
2 fő után kellene mindent fizetnie,neki az nem jó.
2015. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1 ember fizetését kérnénk. És ketten dolgoznánk. Alaposabban és pontosabban mint 1 ember, mert nem fáradunk ki annyira, mintha egyedül kéne csinálni.


Utolsó: te konkrétan most a bejelentésre/adóra gondolsz?

2015. márc. 10. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs baja a kisebb csalásokkal, akkor belemenne szerintem. Megkérdezni meg lehet, max. keresnetek kell egy másik helyet, mert elutasítanak emiatt.
2015. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ensam skog ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehet. De ne úgy add elő, hogy azért mert neked akkor fele annyit kell dolgozni hanem, hogy szeretnél minőségi munkát csinálni és úgy érzed ezt nem mindig tudnád teljesíteni egyedül. Ellenben van egy társad aki tud váltani vagy veled dolgozni és így mindig ott tudtok lenni agyban. És emlitsd meg, hogy ez nekik semmi töblet kölcséggel nem járna ugyan annyitba kerül nekik a munka elvégzése. Hajrá drukkolok.
2015. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Persze, nyilván nem fogom elmondani nekik, ezt a "fele munka-több pénz" dolgot. :)

Csak ennyit, igen, hogy valóban jobban tudnánk így teljesíteni, nagyobb a vevői elégedettség, a kiszolgálási színvonal is nő.


Köszi, ha sikerül valami, akkor írok :)

2015. márc. 10. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:

3 vagyok.

Igen,adózás,tb,munkáltató általi kötelezettségek,ruha,juttatások,stb.

nem tudom,hogy megy ez kint...

2015. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!