Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjúra érdemes magamma...

Állásinterjúra érdemes magammal vinni az ajánlólevelem vagy mikor kellene ezt szóba hozni?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy hozta az élet, hogy új munkahely után kell nézzek, de az előző helyről egy teljesen korrekt, rövid ajánlólevelet kaptam a főnöktől.

Hamarosan lesz állásinterjúm, ezt magammal vigyem vagy csak említsem meg, hogy nekem ilyenem is van, ha szóba kerül, hogy mi miatt vagyok épp álláskereső státuszban?


2015. márc. 20. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy vidd.
2015. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha van egy dokumentumod, amitől előnyösebb helyzetbe kerülsz, akkor szerinted érdemes mielőbb felhasználni, vagy várni kell inkább hogy majd esetleg valaki majd úgy magától kéri?


Egyből az önéletrajzoddal lett volna az ideális benyújtani a másolatát nyilvánvalóan.

2015. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.: jogos, de az önéletrajzom elektronikusan lett átküldve plusz eddig még soha nem volt ajánlólevelem, így nem tudom, mi a szokás e téren, így érdeklődöm...
2015. márc. 20. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan küldd át máskor az ajánlólevelet is elektronikusan. Nem szükséges, hogy feltétlenül a postás cipelje el. Modern világban élünk.
2015. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kimaradt a történetből, hogy egyelőre ismerősi körben lett 1-2 helyre átdobva a CV-m több szem többet lát alapon, azért nem lett hozzácsatolva az ajánlólevél.

Na de a lényeg, akkor elviszem magammal és alkalmasint meglebegtetem, hogy ez is van ám. :) Köszi.

2015. márc. 20. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!