Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvódai nyílt napra mindenkélek...

Óvódai nyílt napra mindenkéleképp érdemes vinni a gyerkőcöt is?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez lenne az ideális, csak épp kilábalt egy betegségből, és kicsit elgondolkodtam, hogy lehet, most nem kellene közösségbe vinni...Elég ha csak anyuka (tehát én:) megyek be, vagy nagyon meghökkennének ezen, hogy mit keresek ott gyerek nélkül?
2015. febr. 23. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:

nyilván nem hökkennének meg, de igazából sokra se mész a nyílt nappal a gyerek nélkül. a te benyomásod egy dolog, de inkább az számít, hogy a gyerek jól érzi-e magát :)

de ha nincs még jól, nem mered közösségbe vinni akkor persze menjél el, legalább te lásd mire készítsd fel a gyereket, de ha tudod inkább vidd el :)

2015. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet. Nekem a gyerekem reakciója fontos szempont volt. Esetleg hívd fel a vezetőt és beszéljetek meg egy külön időpontot, szerintem az információ, hogy ebben ennyire rugalmasak.
2015. febr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én gyerek nélkül nem mennék.
2015. febr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pedig kijelentették, hogy a nyílt nap a szülőknek szól, ne vigyünk gyereket hacsak nem tudjuk elhelyezni máshova addig. A nagylányom is abba az oviba jár, most a kicsit viszem szeptemberben, szóval már ismerős az ovi, az óvónénik is nagyjából, csak most pont jön egy új az egyik jövendőbeli kicsi csoportba. Szóval szerintem kérdezz rá mindenképp, nehogy amiatt nézzenek ki, mert viszed a gyerkőcöt.
2015. febr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi gyerekes nyílt napon voltunk ès gyakorlatilag a gyerekek kiabálásán kìvül,nem sokat hallottunk... Nèhány szülő akik gyerek nèlkül mentek azok odaálltak a ovonő elè,hogy hallják amit mond a többiek meg szaladgáltak a gyerekeik után...
2015. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk gyerekes nyílt nap szokott enni annak idején én is vitem a lányomat a mostani ovijába.
2015. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 porcukormókus ***** válasza:

Nekem barmi dolgom volt az oviban, mindig vittem magammal a lanyomat is, hagy lassa, szokja. Termeszetesen nyiltnapra is, hiszen ez errol szol.

A kisfiam pedig mar most nagyon otthonosan mozog az oviban, hiszen a legtobbszor egyutt hozzuk-visszuk a lanyomat.

Ha tehedet vidd el, biztosan tetszene neki.

2015. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!