Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol tudnék munkát vállalni 17...

Hol tudnék munkát vállalni 17 évesen?

Figyelt kérdés

Suli mellett, délutánonként dolgoznék, de ahogy láttom, az összes diákmunka nappali tagozatos hallgatóknak szól.

Hol találhatnék (lányként) munkát?



2015. márc. 22. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért, nem vagy nappalis? :O


délután is lehet 14:00-22:00 ig dolgozni énis járok :)

2015. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nappali tagozatos tanuló. ha suliba jársz még akkor bőven mehetsz melózni általuk
2015. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért nem vagyok nappali tagozatos, mert még középiskolába járok, 11.-be.

Igen, de azt mondták, feltétlenül "nappali tagozatos jogviszony" kell, tehát már hallgatónak kéne lennem.

2015. márc. 23. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:
te kajak ilyen hülye vagy? az általános meg a középsulisok is nappali tagozatosok basszus, (kivéve a levelező meg az esti tagozatosokat, de ott csak felnőttek vannak) kérsz egy sima iskolalátogatási igazolást a sulidban azt meg odaadod a diákmunkaközvetitősöknek. nem bnonyolult.
2015. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hülye vagyok, csak még nincs tapasztalatom ilyenekben, és semmit nem tudok róla. És feltetlenul heti minimum 20 orat kell dolgozni, vagy lehet kevesebbet is? Mert nekem csak arra lenne lehetosegem, hogy heti kb 2-3 napon par (3-4) orat dolgozzak.
2015. márc. 24. 08:43
 6/6 anonim ***** válasza:

el tudsz jobb helyen menni akár 1 napot is nem kell 3 napot vállalni. hova szeretnél menni?

pénztárosnál van hogy 4-6-8 órát is lehet dolgozni más munkánál nem láttam ilyet vagy csak szórólapozás az meg nincs megmondva mennyi idő csak osztogasd el és mehetsz a dolgodra. más munka nagyon nincs ami ilyen. csak 8 órás. menj több iskolaszövetkezetbe nagyobb lehetőség a munkára.


és nappalis vagy 11.be én is abba járok de van aki gimiből jön.

2015. márc. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!