Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik az a szakma amivel...

Melyik az a szakma amivel külföldön a legjobban lehet keresni?

Figyelt kérdés
Angliában, Skóciában, Írországban, Kínában?
2015. márc. 24. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Miniszterelnök
2015. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 schocko ***** válasza:
44%
Futtató.
2015. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem mindenki kipoénkodta magát és jönni fognak az értelmes válaszok is.. Azt tudom hogy az Informatikusok jól keresnek, de az érdekelne hogy rajtuk kívül még ki keres nagyon jól? Most mennék majd szakmára, de nem tudom mit válasszak, nem akarok valami semmit se kereső akármit választani. Majd külföldre mennék vele dolgozni.
2015. márc. 24. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Hirszerzö, soknyelvü szinkrontolmács, bérgyilkos, ..... Honnan tudhatnánk, hogy neked milyen képességeid vannak?????
2015. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én se tudom milyen képességem van.

Bár emlékszem valami olyanra hogy volt valahol egy hely ahol valamiből ki tudták következtetni.


Nem tudja valaki mi lehet ez vagy hogy hol van ilyen?

2015. márc. 24. 12:26
 6/7 A kérdező kommentje:

"Hirszerzö, soknyelvü szinkrontolmács, bérgyilkos, ..... Honnan tudhatnánk, hogy neked milyen képességeid vannak?????"



Erre meg csak annyit, hogy azt kérdeztem mivel lehet jól keresni. Nem azt hogy valaki mondja meg mire menjek. Csak hogy tudjam mikre érdemes menni.

2015. márc. 24. 12:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Modell,luxus prosti,bankár,tőzsdeügynök,orvos,fogorvos,pilóta.
2015. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!