Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Menjek Kanadába a Sziklás-hegy...

Menjek Kanadába a Sziklás-hegységbe mosogatófiúnak vagy Budapesten dolgozzak pénzügyi kontrollerként a világ egyik legnagyobb befektetési bankjánál?

Figyelt kérdés

Mindkét lehetőséget nyitva hagytam es most en donthetek. A kanadai munkaert 750e-t kapnek ha levonjuk a kolcsont amit felvettem h kimehessek. A banknal pedig 350 brutto lenne a fizetes. A szuleim nem tudnak tamogatni es szivesen tamogatnam!oket is. A kanadai penzbol lehet kikoltoznek Daniaba es szerencset probalnek szakmai teren a BSc diplomammal es dan nyelvtudasommal.

Szeretnek jol donteni.


Felek hogy bedaralja a lelkem a bank

Felek hogy kanadaban nem adodnak jo lehetosegek, nem sporolok a penzemmel elegge es a magyarok szar arcok lesznek.

De kozben szivesen elnek olyan eletet, amit egy bankari elet sejtet, szivesen epitenem a karrrierem mert nagyon itt az ideje es ezert tanultam, illetve akarmilyen stresszes ezzel megismernem a tozsdei termekeket.


2015. márc. 24. 23:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
24/f
2015. márc. 24. 23:57
 2/17 anonim ***** válasza:
Kanadában nem vennének fel bankhoz?
2015. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én Kanadát ajánlanám, ha tényleg ennyit fizetnek. Meg ha nem is akkor is. Azt csinálhatod kb 1 évig, felfoghatod kalandnak, megismersz egy új országot, új kúltúrát. Nagyon sok élményben lehet részed. Bankoskodni meg mehetsz utána is.
2015. márc. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit Kanada ellen felsoroltál, igazánól nagyon gyerekes, szinte ilyen legyenvalamikifogásom félelmek. Pl. mi az, hogy félsz, mhogy elkdöltöd a pénzed? Ne költsd el bakker, tedd be bankba azt a részét, amihez nem akarsz hozzáférni, utald haza. Szararcok lesznek a kinti magyarok? Nem csak 2 él kint belőlük, biztos találsz magadnak társaságot. Eldolgozgatsz kint 1 évet akár mosogatóként, ha tényleg ennyi sokat fizetnek (bár nekem a kb. 750e/hó csak mosogatásért valahogy irreálisnak tűnik, nyilván lejön beleőle a lakhatás, étkezés, de akkor is)

Bankba dolgozni 1 év múlva is miért ne mehetnél?

2015. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Ensam skog ***** válasza:
Én Kanadába mennek már csak a kaland miatt is. Kint elkezdhetem építeni a kapcsolatokat ott elv amúgy is nyitottabbak az emberek. Probalnek valami komolyabb melot osszeszedni és ha haza akarok jönni még mindig elhelyezkedhetek szinte akárhol valamint az oneletrajzomban is jól mutat. Nem utolso sorban a nyelvet is jol eltudod sajátítani. És ember ez egy hatalmas kaland mit nem adnék ha kimehetnek. Már csomagolnek is... 24f
2015. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A banknál is szépen növekedne a fizud idővel és szakmailag fejlődnél. Aztán ha lesz pénzed akkor simán nyaralhatsz Kanadában vagy ahol kedved tartja.

A mosogatás sehova se vezet. Persze ha még nincs folyékony nyelvtudás akkor oké.

2015. márc. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kanada 4 honapra szol augusztus vegeig es az emlitett osszeg is erre a 4 honapra osszesen, nem havonta.


Van olyan haverom aki szerint a bankba bekerulni nehezebb es meg kellene ragadnom a lehetoseget, mert utana kioregszem az ilyen jo palyakezdo lehetosegekbol, illetve hogy Kanadaba akkor is felvennenek 1 ev mulva ha kiderul hogy a bank bedaralna engem. Mar 3szor voltam az USA-ban ilyen szezonalis munkaskent de Kanadaban es a nyugati parton meg nem. Illetve multinal is dolgoztam mar 1 evet.

Borzasztoan fut a kalandvagy az osszes rizikoval egyutt, mert izgalmas dolgokat lehetne kihozni kanadából. Imádom a kulturajukat, a termeszeti tajakat arrafele.

2015. márc. 25. 08:58
 8/17 A kérdező kommentje:
Nyelvtudasom folyekony angolbol, szoval nem ez az erv Kanada mellett.
2015. márc. 25. 08:59
 9/17 A kérdező kommentje:
Cv-ben fel tudnam tuntetni gyerekfelugyelokent es programszervezokent a mosogatast, amit mar szinten dolgoztam ezelott.
2015. márc. 25. 09:03
 10/17 A kérdező kommentje:
De a szallast es kajat Kanadaban alljak, nem kell erte fizetni a megkapott fizubol.
2015. márc. 25. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!