Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt hogyan írjam bele az...

Ezt hogyan írjam bele az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés

Néhány hónapig kint takarítottam külföldön, mert itthon nem találtam munkát. Most hazajöttem 1 hónapra és szeretnék itthon újra pályázni. Ha nem jön össze, ismét kimegyek.

Munkatapasztalatom van több éves (adminisztratív és eladói munkák).

Beleírom az önéletrajzomba is azt a szállodát, ahol takarítottam, de mégis hogyan írjam le a foglalkozást? Azt, hogy takarító azért nem szeretném leírni, mert sajnos itthon lenézik az ilyen munkát. Fintorognak, pofákat vágnak.íjak csak annyit, hogy xy szálloda és országnév?


2015. márc. 28. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szállodai személyzeti munka
2015. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Cleaner manager. :D Vagy "személyzeti asszisztens". Szállodai "személyzeti munkatárs". :D Ennyire egyszerű.
2015. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rá fognak kérdezni, hogy ott mit csináltál, erre készülj fel, nem jössz-e zavarba, ha hazudni kell,.
2015. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a személyzeti munkatárs, amit az egyik előbbi hozzászóló írt, nagyon jó. De: azt is vedd figyelembe a munka részletezésénél hogy mennyire érinti a megpályázott munkakört. Ha nem, akkor érdemes csak pár szóban megemlíteni, hogy van külföldi munkatapasztalatod is. A nyelvismeret szempontjából mindenképpen plusz pont.
2015. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! A most megpályázott munkaköröket nem igazán érinti, de nem szeretném kihagyni, hiszen ez alatt az idő alatt is dolgoztam.
2015. márc. 28. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit is beírhatsz, hogy summer jobs abroad és nem részletezed. Ha az interjún rákérdeznek elterelheted a szót arra, hogy igazából nyelvet tanulni mentél ki, és mindenfélét elvállaltál mellette, hogy fenntartsd magad.
2015. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nyelve tnaulni mentél ki (és remélhetőleg tényleg bezsélsz az adott nyelven), mellette kerestél valamit, amivel tudod finanszírozni az ottlétet, de nem akartál nagyon végleges munkát, mert ideiglenesen voltál külföldön.
2015. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!