Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyha már bejelentettem,...

Hogyha már bejelentettem, hogy jövőhét végén (csütörtök, péntek) szabira szeretnék menni, viszont időközben lebetegszem, akkor az táppénz lesz arra a két napra, vagy szabi?

Figyelt kérdés
Most hétvégén betegedtem le, holnap megyek orvoshoz. Biztos kiír táppénzre, mert elég rosszul vagyok, de ebben az esetben hétfő-kedd-szerda lesz a táppénz, csütörtök-péntek meg szabadság (mert már előre jeleztem, hogy kivenném), vagy akkor csütörtök-péntek is automatikusan táppénz? Nem mindegy, mert ez utóbbi esetben 2 nappal több szabim maradna az évben.
2015. márc. 29. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem telefonálj be, hogy táppénzen vagy és töröljék a szabid.


engem nemrég kényszerszabadságra írtak ki, pedig én húsvét körül kértem szabit. és nem értettem, hogy minek akarnak elküldeni, mert annak hogy 2 szabi közt dolgozok 1 hetet nincs értelme. és a húsvét utáni 4 napomat sztornóztam.

2015. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Majd holnap reggel telefonálok be, most vasárnap nem tudok. Reggel telefonálok, hogy nem dolgozni megyek, hanem orvoshoz, és persze rákérdezek majd, hogy ilyenkor a már kikért szabival mi lesz, szabi lesz, vagy táppénz, de gondoltam itt is megkérdezem, hátha valaki tudja, hogy működik ez.
2015. márc. 29. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvielg felnőtt vagy könyörgöm, használd az agyadat. Ha nagyon rosszul vagy, egész hétre irasd ki magad táppénzre és megmondod, hogy ez és ez van, a szabi sztornó.
2015. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!