Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lesz a kifizetés, rohangá...

Hogy lesz a kifizetés, rohangálhatok a pénzem után?

Figyelt kérdés

Két napot dolgoztam egy szállodánál, takarító cég által kerültem oda.

Harmadik napon "közös megegyezéssel" elköszöntünk.

Munkaszerződés nem érkezett meg, de kezdés előtt már felvettek, belépő papírokat alá írtam. Távozáskor kérdezték hogy a cím amit megadtam az él-e, oda küldenék a papírokat. Kérdezem, a két napi pénz (még ha kevés is), azt mondja: gondolom az is oda, postai úton.

Nem adtam meg bankszámlaszámot! Volt már ebből gondom ezelőtt hogy nem akartak kifizeni, aztmondták postai úton utánna meg hogy úgy nem tudnak és végül bankszámlát adtam meg két héttel utólag, addigra sikerült elintézni.

Kérdés, hogy akkor ez most hogy, mit lehet tenni ilyenkor? Nem igazán volt lelkes mikor a pénzről kérdeztem. Köszönöm hogy elolvastad, ne kövezz meg még pályakezdő vagyok!



2015. ápr. 1. 11:33
 1/2 schocko ***** válasza:
Miért nem adtad meg a bankszámlaszámodat ?
2015. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem jutottunk el odáig, egyből munkába álltam.

De ne ezt kérdezd!

Én arra vagyok kiváncsi, ilyenkor mi van?

Létezik egyátalán ilyen postai kifizetés, az is hogyan?

2015. ápr. 1. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!